Omega vs Vilkai (119:106)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gegužės 15 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Taškų lenktynės ‒ „Omegos“ pergalė prieš „Vilkus“

2019 gegužės 15 d., Trečiadienis, 20:37 val., peržiūros: 545

Trečiadienį Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2019 pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Omega“ ir „Vilkai“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Omega“ekipa, o „Vilkams“ sunkiai sekėsi įveikti zoninę gynybą (17:10). Jaunasis Simas Šliogeris atsidarė taškų kraityti, o šeimininkai toliau demonstravo puikų puolimą bei svečiai, kur per pirmą ketvirtį sumetė net 68 taškus ( 38:30). Antrame ketvirtyje „Vilkai“ pradėjo lipti varžovams ant kulnų ir „Omega“ buvo priversta išnaudoti minutės pertraukėlę. Vis dėlto, aikštelės šeimininkai greitai atstatė turėtą pranašumą ir per likusį laiką komandos toliau daugiau skyrė dėmesio puolimui nei gynybai – 71:60.

Antroje rungtynių pusėje toliau tarp ekipų vyko taškų lenktynės, tačiau „Omega“ labiau buvo pasikausčiusi puolime ir iškovojo pergalę, rezultatu – 119:106 (38:30, 33:30, 32:28, 16:18)

„GZP -2“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Omegą“ (2019 gegužės 08 d., trečiadienis, 20:26 val.)KM „Žalgiris ‒ 2“ nesunkiai įveikė komandą „Vilkai“ (2019 gegužės 08 d., trečiadienis, 21:56 val.)„GZP“ nesunkiai įveikė Vilkus (2019 gegužės 13 d., pirmadienis, 23:26 val.)„Omega“ palaužė „Batniavos“ krepšininkus (2019 gegužės 12 d., sekmadienis, 20:53 val.)Po atkaklios kovos „Vilkai“ įveikė „Batniavos“ ekipą (2019 gegužės 16 d., ketvirtadienis, 21:11 val.)KM „Žalgiris“ ‒ 2 įveikė tik ketvirtį atsilaikiusią „Omegą“ (2019 gegužės 13 d., pirmadienis, 21:11 val.)