LazybuGuru.lt vs Smeliavimas24.lt (69:50)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 balandžio 03 d., Antradienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Iki galo kovojusi Smeliavimas24.lt ekipa neprilygo LazybuGuru.lt komandai

2018 balandžio 03 d., Antradienis, 23:28 val., peržiūros: 620

2018 metų balandžio 3-ąją dieną, po Velykų pertraukos, Kauno kolegijos mažojoje salėje C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių Didžiosios taurės atkrintamosiose rungtynėse susitiko LazybuGuru.lt ir Smeliavimas24.lt komandos. Lazybuguru.lt komanda antrąjame kėlinyje susikrautą persvarą išlaikė iki pat rungtynių pabaigos ir nors varžovų ekipa atkakliai stengėsi rezultatą sušvelninti, tačiau po galutinio švilpuko pergale ir kelialapiu į pusfinalį džiaugėsi šeimininkai.

Pirmasis rungtyniu ketvirtis prasidėjo komandų lengvu taškų apsikeitimu, nei vienai nepavykstant iš anksto įrodyti savo pranašumo. Tačiau kėliniui peržengus į antrąją pusę LazybuGuru.lt komandos centras Modestas Gailiūnas suėmė komandos puolimą į savo rankas. Šio žaidėjo pastangomis, komandai po pirmojo kėlinio pavyko susikrauti šiokią tokią persvarą 16:8.

Antrąjį rungtynių kėlinį taip pat atidarė jau minėtasis žaidėjas, prie jo rezultatyvaus žaidimo prisidėjo ir Artūras Kaminskas smeigęs du tritaškius. Smeliavimas24.lt ekipai per pirmuosius du kėlinius sunkiai sekėsi rasti kelius iki varžovų krepšio ir prieš komandoms išeinant ilsėtis, jas skiria rekordinė persvara 35:16.

Antrojoje rungtynių pusėje savo persvarą sudėtingais prasiveržimais dar padidinę LazybuGuru.lt krepšininkai šiek tiek atsipalaidavo gynyboje, ko pasekoje, pagrinde taškus antraisiais šansais metę svečiai sugebėjo šį kėlinį įmesti tiek pat taškų kiek per pirmuosius du (16), tačiau nepaisant to, po trečiojo kėlinio šeimininkų persvara dar labiau išaugo 54:32.

Ketvirtasis kėlinys lyg ir atrodė, jog turėtų būti tik formalumas, bet Smeliavimas24.lt nenorėjo taip lengvai pasiduoti, spaudimas po visą aikštelę jiems atnešė šiokius tokius vaisius, likus žaisti trims minutėms persvara sumažėjo tik iki 12 taškų (60:48). Tačiau šaltas protas ir solidus žaidimas rungtynių pabaigoje leido LazybuGuru.lt ekipai iškovoti pergalę rezultatu 69:50 (16:8, 19:8, 19:16, 15:18).

Grupės lyderių dvikovoje ‒ sunki Birštono SC – „Olimpas“ ekipos pergalė prieš „LazybuGuru.lt“ (2018 sausio 27 d., šeštadienis, 17:41 val.)Puikus ketvirtasis kėlinukas nulėmė „Smeliavimas24.lt“ komandos pergalę (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 23:37 val.)„Smeliavimas24.lt“ neturėjo vargo prieš „Baltic Transline“ (100:74) (2018 sausio 09 d., antradienis, 00:30 val.)„Smeliavimas24.lt“ be vargo sutriuškino „Nebajerio“ krepšininkus (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 18:20 val.)„Smeliavimas24.lt“ pasiekė nesudėtingą pergalę (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 20:53 val.)Atkakliame aštunfinalio mūšyje „Smeliavimas24.lt“ palaužė „Elektromontuotoją“ (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 20:46 val.)Puikus J. Draudvilos žaidimas „Neveronys ‒ LKK“ ekipai atnešė sunkią pergalę prieš „LazybuGuru.lt“ (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 22:13 val.)„Hermis“ nesukėlė rūpesčių „Smeliavimas24.lt“ ekipai (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 22:47 val.)Ilgesnį žaidėjų suolelį turėjusi „Smeliavimas24.lt““rungtynių pabaigoje įveikė „Krugės kariai“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 23:12 val.)„Smeliavimas24.lt“ nepaliko jokių vilčių „Vilkams“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 22:13 val.)