BC TAS KIEMAS vs EUROLEXIS (59:108)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 vasario 09 d., Šeštadienis, 19:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

"EUROLEXIS" sutriuškino BC "Tas Kiemas" komandą

2008 vasario 10 d., Sekmadienis, 14:20 val., peržiūros: 7247
Šį šeštadienio vakarą (02-09) "Santaros" gimnazijos sporto salėje susitiko dvi "Aukso" lygos ekipos, BC " Tas Kiemas" (šeimininkai) ir "Eurolexis" (svečiai) komandos. Pergalę triuškinama persvara pasiekė "Eurolexis" komanda.

Nuo pirmų varžybų minučių svečiai iniciatyvą perėmė į savo rankas. Pradžioje šeimininkai bandė gintis prasižengdami, tačiau tai nepadėjo. Puikiai pataikydami nuo baudų metimo linijos svečiai įgijo 8 taškų persvarą. Įpusėjus kėliniui "Eurolexis" pradėjo sėkmingai "gesinti" visus šeimininkų bandymus pelnyti taškus , o patys atsakydami greitomis atakomis. Pirmas kėlinys pasibaigė rezultatu 8:25.

Antrame kėlinyje šeimininkai pradėjo lengviau rasti kelius link varžovų krepšio ir pelnyti taškus. Šiame kėlinuke prabilo ir BC " Tas Kiemas" komandos vienas iš lyderių A.Cibulskis , kuris per šį kėlinį pelnė 10 taškų. Svečiai ir toliau nemažindami tempo tolo nuo priešininkų ir prieš ilgąją pertrauką turėjo jau 28 taškų pranašumą. Rezultatas buvo 24:52 (16:27).

Trečias ketvirtis buvo tikras pasismaginimas "Eurolexis" komandai, nes jų jaunieji priešininkai sugebėjo per kėlinį pelnyti tik 6 taškus. Patys atsakę 27 taškais svečiai jau turėjo triuškinamą 49 taškų persvarą 30:79 (6:27)

Nors ketvirtas kėlinys jau nieko nelėmė , bet abi komandos grūmėsi toliau iš likusių jėgų. Nuovargis labiau jautėsi iš svečių pusės, gal dėl to ir BC " Tas Kiemas" komanda sužaidė šį kėlinį kaip lygus su lygiais. Galutinis rezultatas buvo 59:108 (29:29)

Teisėjų darbą įvertino 9 balais.
"Neveronys" sutriuškino BC "Tas Kiemas" komandą (2008 vasario 16 d., šeštadienis, 23:05 val.)"Autozoom" sutriuškino Bc "Tas kiemas" komanda (2008 kovo 08 d., šeštadienis, 21:23 val.)"Vaišvydava" nepasigailėjo BC "Tas Kiemas" komandos (2008 vasario 02 d., šeštadienis, 20:56 val.)"Autozoom" palaužė BC "Tas Kiemas" komandą. (2008 sausio 12 d., šeštadienis, 21:02 val.)Eilinė "BC Tas kiemas" nesėkmė (2007 gruodžio 15 d., šeštadienis, 21:03 val.)"Korys" be vargo sitriuškino "BC Tas kiemas" (2007 gruodžio 23 d., sekmadienis, 21:47 val.)"Vaišvydava" tik ketvirtame kėlinyje palaužė "BC Tas Kiemas" ekipą (2008 kovo 01 d., šeštadienis, 21:44 val.)"ICE" savo aikštelėje nepaliko vilčių "BC Tas Kiemas" pergalei išplėšti (2008 vasario 17 d., sekmadienis, 23:21 val.)"Neveronys" išvykoje sutriuškino "Eurolexis" (2008 vasario 06 d., trečiadienis, 21:26 val.)Rekordinės "SRC" ir "BC Tas Kiemas" rungtynės (2007 gruodžio 18 d., antradienis, 22:06 val.)