Kautech vs Kauno švara (85:80)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 sausio 29 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kautech“ privertė „Kauno švara“ ekipą patirti pirmą pralaimėjimą

2023 sausio 29 d., Sekmadienis, 21:46 val., peržiūros: 411

Sekmadienį, sausio 29 d., Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos I lygos rungtynės tarp „Kautech“ (2-2) ir „Kauno švara“ (6-0) ekipų.

Jau pačioje rungtynių pradžioje „Kautech“ įgijo dviženklį pranašumą 13:2. Ir toliau „Kauno švara“ dažnai klydo, o tuo naudojęsi šeimininkai išlaikė dviženklę persvarą ir laimėjo pirmą kėlinį rezultatu 26:14.

Antrasis kėlinys prasidėjo svečių spurtu ir po sužaistų trijų minučių kėlinyje skirtumas tarp ekipų tapo vos du taškai 29:27. Visgi, „Kautech“ į šį svečių spurtą atsakė išleisdama startinį penketuką, kuris leido vėl šeimininkams perimti rungtynių iniciatyvą ir po D. Ratkaus tritaškio paskutinę kėlinio sekundę rezultatas tapo 45:36.

Trečiajame kėlinyje po M. Gailiūno tritaškio „Kautech“ tolo iki 50:36. Visgi, „Kauno švara“ rengė dar vieną spurtą ir artėjo iki dviejų taškų, bet kėlinio pabaigoje kelios svečių klaidos leido šeimininkams vėl kiek nutolti. Po trijų kėlinių 66:60.

Lemiamame kėlinyje „Kauno švara“ ekipai vėl buvo pavykę sumažinti savo deficitą iki dviejų taškų, tačiau „Kautech“ nepaisant taiklių tolimų svečių metimų atlaikė varžovų spurtą ir iškovojo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 85:80 (26:14, 19:22, 21:24, 19:20).

Renatas Issak

„LSU“ nepasipriešino „Kauno švaros“ ekipai (2023 sausio 12 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)„Kautech“ pervažiavo „LSU“ ekipą (2023 vasario 13 d., pirmadienis, 18:36 val.)„Kautech“ gana lengvai įveikė „7bet x Reunion“ ekipą (2023 kovo 26 d., sekmadienis, 20:14 val.)„Kautech“ iškovojo dar vieną pergalę (2023 vasario 12 d., sekmadienis, 20:07 val.)Atkaklioje dvikovoje „Kautech“ palaužė „Kauno švaros“ krepšininkus (2023 vasario 02 d., ketvirtadienis, 23:07 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Kautech“ įveikė „Kauno švarą“ (2023 kovo 23 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)Sėkmingai rungtynes pradėję „R2P Sport“ visgi pralaimėjo „Kauno švara“ ekipai (2022 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)Įtemtose rungtynėse: „Kauno švara“ pergalė prieš „GZP“ (2022 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)„Kauno švara“ iškovojo lengvą pergalę (2023 sausio 19 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)„Kautech“ antrose pusfinalio rungtynėse įveikė „GZP“ ir pateko į finalą (2023 gegužės 02 d., antradienis, 22:57 val.)