GZP vs Kautech (66:81)I lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2023 gegužės 02 d., Antradienis, 21:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kautech“ antrose pusfinalio rungtynėse įveikė „GZP“ ir pateko į finalą

2023 gegužės 02 d., Antradienis, 22:57 val., peržiūros: 455

Gegužės 2 dieną įvyko I lygos antros pusfinalio rungtynės, kuriose formalūs aikštės šeimininkai "GZP" priemė svečius "Kautech". Pirmas serijos rungtynes buvo laimėję "Kautech" rezultatu 68:86.

Pirmas dvi rungtynių minutes geriau žaidė "Kautech", kurie pirmavo rezultatu 3:6. Prasidėjus antrai kėlinio pusei keturių taškų persvarą turėjo "GZP" (15:11). Kėlinio pabaigoje "Kautech" persvėrė rezultatą savo naudai (20:22).

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes rezultatas buvo lygus (29:29). Netrukus minutės pertraukėlės paprašė "GZP" (29:30). Prasidėjus antrai kėlinio pusei penkių taškų persvarą turėjo "GZP" (35:30). Likus dviems su puse minutės minutės pertraukėlės paprašė "GZP", o tuo metu vienu tašku pirmavo "Kautech" (35:36). Kėlinio pabaigoje "Kautech" pavyko padidinti pranašumą iki trijų taškų (39:42).

Baigiantis antrai trečio kėlinio minutei minutės pertraukėlės paprašė "GZP", o komandas vis dar skyrė keturi taškai (41:44). Penktą trečio kėlinio minutę "Kautech" persvara padidėjo iki dviženklės (45:55). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė apiligiai, o "Kautech" persvara sumažėjo iki septynių taškų (54:61).

Per pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes "Kautech" skirtumas padidėjo iki 13 taškų (55:68), o "GZP" rungtynes bandė gelbėti minutės pertraukėle. Prasidėjus šeštai minutei skirtumas aptirpo iki šešių taškų (64:70), o minutės pertraukėlės paprašė "Kautech". Visgi antroje kėlinio pusėje "Kautech" neleido varžovams atkurti intrigos ir laimėjo rungtynes rezultatu 66:81.

Dominykas Ratkus

„Kautech“ I lygos pusfinalį pradėjo pergale prieš „GZP“ (2023 balandžio 17 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Kautech“ gana lengvai įveikė „7bet x Reunion“ ekipą (2023 kovo 26 d., sekmadienis, 20:14 val.)Antroje rungtynių pusėje „GZP“ įveikė „LSU“ komandą (2023 sausio 16 d., pirmadienis, 18:51 val.)„Kautech“ sutriuškino keturiese rungtynes užbaigusius „R2P Sport“ krepšininkus (2023 vasario 05 d., sekmadienis, 22:07 val.)„GZP“ lengvai įveikė „LSU“ komandą (2023 kovo 20 d., pirmadienis, 18:37 val.)„Kautech“ privertė „Kauno švara“ ekipą patirti pirmą pralaimėjimą (2023 sausio 29 d., sekmadienis, 21:46 val.)„Kautech“ pervažiavo „LSU“ ekipą (2023 vasario 13 d., pirmadienis, 18:36 val.)„Kautech“ nepasigailėjo „R2P Sport“ (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 21:06 val.)Įtemtose rungtynėse: „Kauno švara“ pergalė prieš „GZP“ (2022 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)Nesunki „Kautech“ pergalė prieš „LSU“ (2023 kovo 30 d., ketvirtadienis, 21:46 val.)