Kauno švara vs Kautech (73:82)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 kovo 23 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Beveik visas rungtynes pirmavę „Kautech“ įveikė „Kauno švarą“

2023 kovo 23 d., Ketvirtadienis, 22:25 val., peržiūros: 332

Kovo 23 dieną Kauno švaros sporto salėje įvyko I lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Kauno švara" priemė svečius "Kautech" komandą. "Kauno švara" buvo laimėję devynis kartus ir tris pralaimėję. "Kautech" sąskaitoje buvo devynios pergalės ir du pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus dvi minutes rezultatas buvo lygus (2:2). Vėliau truputi geriau žaidė "Kautech", kurie prasidėjus antrai kėlinio pusei pirmavo rezultatu 6:12. Antroje kėlinio pusėje "Kauno švara" žaidė geriau ir sužaidus pirmą kėlinį rezultatu 22:19 pirmavo "Kauno švara".

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes trapią persvarą turėjo "Kauno švara" (25:21). Ketvirtą minutę "Kautech" persvėrė rezultatą, o "Kauno švara" paprašė minutės pertraukėlės (25:26). Vėliau geriau žaidė "Kautech", kurie septintą minutę pirmavo rezultatu (27:37). Kėlinio pabaigoje "Kautech" persvarą išsaugojo (33:44).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė apyligiai (40:50). šeštą minutę skirtumas padidėjo iki 15 taškų (49:64). Kėlinio pabaigoje "Kautech" išsaugojo 13 taškų persvarą (57:70).

Per pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes skirtumas sumažėjo iki 11 taškų (59:70). "Kauno švara" bandė vytis varžovus, bet "Kautech" atstatydavo dviženklę persvarą. Sužaidus pusę kėlinio komandas skyrė 10 taškų (67:77). Kėlinio antroje pusėje "Kautech" varžovams neleido atkurti intrigos ir įveikė juos rezultatu 73:82.

17 taškų

Sėkmingai rungtynes pradėję „R2P Sport“ visgi pralaimėjo „Kauno švara“ ekipai (2022 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)Atkaklioje dvikovoje „Kautech“ palaužė „Kauno švaros“ krepšininkus (2023 vasario 02 d., ketvirtadienis, 23:07 val.)Nesunki „Kautech“ pergalė prieš „LSU“ (2023 kovo 30 d., ketvirtadienis, 21:46 val.)„Kautech“ privertė „Kauno švara“ ekipą patirti pirmą pralaimėjimą (2023 sausio 29 d., sekmadienis, 21:46 val.)„Kautech“ gana lengvai įveikė „7bet x Reunion“ ekipą (2023 kovo 26 d., sekmadienis, 20:14 val.)„Kautech“ nepasigailėjo „R2P Sport“ (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 21:06 val.)Lemtingas J.Tumpos metimas išplėšė „Kauno švarai“ pergalę. (2022 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 23:56 val.)Nesunkią pergalę įsirašė „Kautech“ krepšininkai (2023 balandžio 02 d., sekmadienis, 20:16 val.)„LSU“ nepasipriešino „Kauno švaros“ ekipai (2023 sausio 12 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)Įtemtose rungtynėse: „Kauno švara“ pergalė prieš „GZP“ (2022 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)