Kauno NTI-PN vs Kauno liberalai (52:49)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 06 d., Antradienis, 18:50 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„NTI ‒ PN“ po permainingos kovos palaužė „Kauno liberalų“ ekipą.

2016 gruodžio 06 d., Antradienis, 23:24 val., peržiūros: 1533

Antradienį, gruodžio 6 dieną, Kauno NTI – PN sporto salėje, įvyko C lygos "Topsport" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę "NTI – PN" ir svečiuose žaidę "Kauno liberalai" krepšininkai. Rungtynes kiek geriau pavyko pradėti "NTI – PN" ekipai, kuriai po pirmų dešimties minučių pavyko pirmauti rezultatu – (17:9). Antrame kėlinyje komandos sužaidė apylygiai, bet priekyje vis dar buvo šeimininkai – (32:22). Trečiame kėlinyje "Kauno liberalai" ekipa atsigavo, laimėjo kėlinį – (8:18) ir po trijų kėlinių rezultatas tarp komandų buvo lygus – (40:40). Ketvirtas kėlinys kiek sėkmingesnis buvo "NTI – PN" ekipai, kuriai pavyko rungtynių pabaigoje persverti rezultatą savo naudai ir rungtynės baigėsi rezultatu – (52:49).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Kauno liberalų" pelnytais 2 taškais, vėliau sekė 11 iš eilės pelnytu "NTI – PN" ekipos taškų, po kurių sužaidus apie 5 minutes šeimininkai buvo priekyje rezultatu – (11:2). Antroje kėlinio dalyje komandos ėmė keistis tiksliomis atakomis ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (17:9).

Antrasis kėlinys kiek sėkmingiau prasidėjo "Kauno liberalų" ekipai, kuriai sužaidus pirmas 3 kėlinio minutes buvo pavykę priartėti iki 3 taškų – (21:18). Prabėgus dar 2 minutėms ir kėliniui įpusėjus šeimininkai susigrąžino turėtą persvarą – (25:18). Antroje kėlinio dalyje svečiai pralošė dar vieną atkarpą – (7:4) ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (32:22).

Trečiasis kėlinys prasidėjo kiek netikėtai svečių surengtu spurtu – (2:9), po kurio sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes skirtumas tarp komandų ištirpo iki 3 taškų – (34:31). Antroje kėlinio dalyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė, svečiai sugebėjo išlyginti rezultatą ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (40:40).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo 7 iš eilės pelnytais "NTI – PN" ekipos taškais, po kurių sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes šeimininkai atitrūko 7 taškais – (47:40). Antroje kėlinio dalyje svečiai po truputi ėmė artėti prie savo varžovų ir likus žaisti nepilną minutę komandas skyrė jau tik 3 taškai – (49:46). Visgi per likusį laiką šeimininkai išlaikė turėtą persvarą iki rungtynių pabaigos ir rungtynės baigėsi rezultatu – (52:49).

Kauno NTI-PN: Almantas Atkočaitis – 23 tšk., Rokas Imbrasas – 15 tšk. (10 atk. kam.), Pijus Imbrasas – 6 tšk. (16 atk. kam.)

Kauno liberalai: Gytis Rūkas – 13 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Egidijus Plenta – 10 tšk. (10 atk. kam.), Liutauras Sakalauskas – 10 tšk.

„NTI ‒ PN“ po lengvos kovos nukovė „Return“ ekipą. (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 20:38 val.)„Sparta“, po labai įnirtingos kovos palaužė „Kauno liberalus“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 23:02 val.)„Kauno NTI-PN“ po atkaklios kovos nugalėjo „Legioną“ (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:02 val.)Advokatų kontora „Konsus“ tik po atkaklios kovos palaužė „Kauno NTI-PN“ (2016 spalio 25 d., antradienis, 00:02 val.)„Banga“ nesunkiai įveikė „Kauno NTI-PN“ ekipą (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 21:14 val.)„Dumblas“ tarsi per treniruotę susitvarkė su „Kauno Liberalais“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 17:08 val.)Varžovų zoninės gynybos nepralaužę „Kauno liberalai“ pralaimėjo „Return“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 21:36 val.)BC „Boom“ antrą kartą įveikė „Kauno liberalus“ ir žengė į ketvirtfinalį (2017 balandžio 06 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)Gerai sužaistas trečiasis kėlinys leido „Kauno liberalams“ pasiekti pergalę (2017 vasario 06 d., pirmadienis, 17:24 val.)Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo eilinę pergalę, nugalėdami „Kauno liberalus“ (2016 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)