Bitdefender ‒ Altacom vs Alaina & Limobus (69:61)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 04 d., Sekmadienis, 14:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

,,Bitdefender ‒ Altacom“ nesunkiai įveikė ,,Alaina & Limobus“

2018 kovo 04 d., Sekmadienis, 18:02 val., peržiūros: 680

Sekmadienį, kovo 4 – ąją dieną A. Sabonio krepšinio centro pirmoje sporto salėje įvyko įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko G pogrupio šeimininkų ,,Bitdefender ‒ Altacom" ir svečių ,,Alaina & Limobus" komandos.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai (7:7), o pasibaiginėjus pirmajam kėlinukui po tikslaus G. Liutkevičiaus dvitaškio ,,Bitdefender ‒ Altacom" pirmavo (16:15).

Antrajame kėlinuke 10 taškų sumetės žaidėjas M.Mikalauskas, padėjo komandai įsiveržti į priekį, taip šeiminkai parodė,kad ir antrajam kėlinį nepasiduos ir dar labiau padidino pranašumą – 37:22.

Trečiajame kėlinuke ,,Alaina & Limobus" komanda, nors ir kaip stengėsi, bet šiandien jiems sunkiai sekėsi. Puikiai pasirodę šeiminkai, toliau išlaikė iniciatyvą savose rankose ir prieš lemiamą kėlinuką pasididino pranašumą iki 16 taškų – 50:34.

Ketvirtasis kėlinis prasidėjo ,, Alaina & Limobus" komanda susižaidė kurie beveik priartėjo prie varžovų. Bet šiadiena laimė nusišypsojo ,,Bitdefender ‒ Altacom" komandai. Galutinis varžybų rezultatas – 69:61.

„RVG Baldai“ nesunkiai įveikė „Alaina & Limobus“ (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 23:29 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ be didesnio vargo įveikė „Lietuvos geležinkeliai“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:35 val.) „Bitdefender ‒ Altacom“ atkakliame susitikime palaužė „Ulmas“ (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:54 val.)Nepilna sudėtimi žaidusi „Plastena“ įveikė „Alaina & Limobus“ (85:63) (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 00:02 val.)„Bitdefender-Altacom“ permainingose rungtynėse įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 21:42 val.)Įtemptose rungtynėse „Telia“ komandai nepavyko įkąsti „Alaina ‒ Limobus“ (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 23:22 val.)„Kauno technologijos universitetas“ įveikė „Alaina & Limobus“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 20:17 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ be didesnio vargo sutriuškino „Rimo & Patikima linija“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:01 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ atsigavo trečiajame kėlinyje ir iškovojo pergalę (2018 vasario 28 d., trečiadienis, 22:17 val.)„ Hipocredit.lt“ lengvai palaužė „Alaina & Limobus“ (101:45) (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 01:40 val.)