ISM vs KK STABDŽIAI (68:55)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 sausio 19 d., Šeštadienis, 12:00 val. @ P.Eimučio jaunimo mokykla, V.Krėvės pr. 50, Kaunas LT-50406

"ISM' namuose nuginklavo "KK Stabdžius"

2008 sausio 19 d., Šeštadienis, 14:39 val., peržiūros: 4702
"Aukso" lygos, "Paguodos turnyro", G pogrupyje, sausio 19 dienos popietę įvyko rungtynės tarp šeimininkų "ISM" ir "KK Stabdžiai" ekipų. Pirmąjį kėlinį gana įtikinimai laimėję "ISM", likusius tris ketvirčius turėjo paplušėti, norėdami išlaikyti turimą pranašumą, nes priešininkai nuolat lipo ant kulnų. Vis dėlto, ketvirtajame kėlinyje šeimininkai susikaupė ir iškovojo trečiąją pergalę ( 68:55 ) šiame turnyre ir išlieka be pralaimėjimų. Tuo tarpu jų oponentai patyrė antrąją nesėkmę ir kolkas dar nėra iškovoję pergalių.

Pirmasis kėlinys buvo itin nesėkmingas svečiams: jie per pirmąsias 3 kėlinio minutes pataikė dvitaškį ir tritaškį, o per likusį laiką nepavyko sėkmingai užbaigti nė vienos atakos. Šeimininkai dažnai stojo prie baudų metimo linijos, tačiau baudų pataikymo procentas nebuvo itin geras, bet pasinaudoję tuo, kad priešininkams nepavyksta pelnyti taškų, jie po pirmojo kėlinio jau turėjo 15 taškų pranašumą – 20:5.

Atrodė, jog jei taip toliau tęsis, "ISM" iškovos triuškinančią pergalę. Tačiau svečiai antrame kėlinyje susiėmė į rankas ir rungtyniavo kur kas geriau, tiek puolime tiek gynyboje. Šiame ketvirtyje jiems pavyko sumažinti pranašumą iki 10 ( 32:22 ) ir tai jau ne toks didelis pranašumas, ypač, kai prieš akis dar pusę rungtynių.

Trečioji susitikimo dalis vyko taškas į tašką, nė vienai ekipai nepavyko pilnai įsigalėti aikštėje, o tai parankiau buvo "ISM", kadangi laikas buvo jų sąjungininkas. Prieš paskutinį rungtynių kėlinį – 56:44 "ISM" naudai.

Ketvirtajame ketvirtyje "KK Stabdžiai" mėgino pasivyti priešininkus, tačiau persvarą pavyko sumažinti iki 6, o paskui, matyt, svečiai pavargo ir "ISM" rungtynių pabaigoje pelnė dar 7 "sausus" taškus ( 5 nuo baudų metimo atžymos ) ir įtvirtino savo pergalę rezultatu 68:55.

Po rungtynių nugalėtojų kapitonas Viktoras Storodubcevas kalbėjo, jog rungtynių eigoje buvo keletas traumų, dėl to žaidimas buvo lyg išblaškytas, be to, jis užsiminė, kad "ISM" pradeda įsižaist ir pajust savąjį žaidimą.

Žygyje į pergalę, pirmaisiais smuikais griežė T.Tirlikas ( 16 taškų, 12 atkovotų kamuolių ) ir S.Korolkov ( 13 taškų ir 6 rezultatyvūs perdavimai ). Po 11 taškų pridėjo M.Mordas ir A.Adamonis.

Svečių komandoje būtų galima išskirti I. Plečkaitį ( 13 taškų ) ir T. Šegamogą ( 10 taškų ).

Rungtynių arbitrų darbą nugalėtojai įvertino 9 balais. Tuo tarpu "KK Stabdžiai" atsisakė ką nors komentuot.

"Kauno SRC" triuškinamu rezultatu įveikė "KK Stabdžius" (2007 lapkričio 20 d., antradienis, 21:20 val.)"ISM" nepasigailėjo "Piliuonos" (2008 sausio 12 d., šeštadienis, 13:25 val.)"Piliuona" be didesnio vargo įveikė "KK Stabdžius" (2008 sausio 21 d., pirmadienis, 20:29 val.)"Korys" tiesiog sumindė KK "Stabdžiai" (2007 lapkričio 11 d., sekmadienis, 22:19 val.)"KTU hidraulinės sistemos" sutriuškino "KK stabdžiai" (2007 lapkričio 09 d., penktadienis, 20:53 val.)"Dumblas" namuose nepaliko jokių šansų "KK Stabdžiams" (2008 sausio 25 d., penktadienis, 22:53 val.)Nelygioje kovoje "KK Stabdžiai" iškovojo lengvą pergalę (2007 gruodžio 07 d., penktadienis, 20:45 val.)Pergalę paskutinėmis sekundėmis iškovojo "BC Spurtas" (2008 sausio 11 d., penktadienis, 20:35 val.)Dar viena "Statybų Vizijos & LVA" pergalė (2007 gruodžio 12 d., trečiadienis, 20:49 val.)"ISM" priešinosi tik du kėlinius (2007 lapkričio 12 d., pirmadienis, 22:54 val.)