PILIUONA vs KK STABDŽIAI (93:68)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 sausio 21 d., Pirmadienis, 18:35 val. @ Drobės sporto salė, Drobės g. 62, Kaunas LT-45188

"Piliuona" be didesnio vargo įveikė "KK Stabdžius"

2008 sausio 21 d., Pirmadienis, 20:29 val., peržiūros: 8045
Šį pirmadienio vakarą "Aukso" lygos G pogrupyje "Piliuona" savoje aikštėje priėmė "KK Stabdžių" komandą. Jau per pirmąjį ketvirtį šeimininkai susikrovė 15-os taškų pranašumą, o per likusį rungtynių laiką jį dar kiek padidinę iškovojo pirmąją pergalę paguodos turnyre rezultatu 93:68.

Dvikovos pradžioje ekipos apsikeitė taikliais tritaškiais metimais. "Piliuonos" krepšininkai ir toliau vieną po kito siuntė metimus į varžovų krepšį bei krovėsi pranašumą, tuo tarpu "KK Stabdžiai" pateisindami komandos pavadinimą sustojo ir tris minutes nesugebėjo pelnyti taškų. Skirtumui išaugus iki 16-os taškų svečiai paprašė minutės pertraukėlės, kurios metu sustygavę savo žaidimą nebeleido priešininkams dar labiau nutolti. Po dešimties minučių šeimininkai pirmavo 15-a taškų – 31:16.

Antrasis ketvirtis prasidėjo "Piliuonos" spurtu 9:2. Likusį kėlininio laiką aikštėje vyravo apylygis, gana ramus krepšinis. Pirmoji susitikimo pusė baigėsi rezultatu 52:32.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė – pozicinis, lėtas žaidimas. Šeimininkai visą trečiąjį kėlinuką išlaikė įtikinamą persvarą ir prieš paskutinį ketvirtį turėjo 22-jų taškų pranašumą – 70:48.

Paskutinės dešimt minučių buvo tik formalumas. "Piliuona" išlaikė solidžią persvarą ir šventė pergalę rezultatu 93:68.

Po susitikimo vienas kitą pakeisdami nugalėtojai kalbėjo: "Geros rungtynės. Atsigavom po naujųjų metų ir nors nebuvo Tomio Balnio, komandoje atsiskleidė nauji lyderiai."

"Piliuonos" gretose nesustabdomas buvo trigubą dublį atlikęs Mantas Ungurys (23 taškai, 19 atk. k., 13 išpr. praž.). 31 tašką pelnė Mantvydas Žurauskas (7/11 tritaškių), 20 – Nerijus Bijaminas.

"KK Stabdžių" ekipoje po 18 taškų surinko Ignas Plečkaitis (8 atk. k.) ir Paulius Stankūnas, 12 – Martynas Kadakauskis.

Šeimininkai rungtynių teisėjams skyrė po 8, svečiai po 1 balą.
"Kauno SRC" triuškinamu rezultatu įveikė "KK Stabdžius" (2007 lapkričio 20 d., antradienis, 21:20 val.)"Korys" tiesiog sumindė KK "Stabdžiai" (2007 lapkričio 11 d., sekmadienis, 22:19 val.)"ISM' namuose nuginklavo "KK Stabdžius" (2008 sausio 19 d., šeštadienis, 14:39 val.)"KTU hidraulinės sistemos" sutriuškino "KK stabdžiai" (2007 lapkričio 09 d., penktadienis, 20:53 val.)"Piliuona" nesunkiai įveikė "KK Stabdžiai" ekipą (2008 vasario 15 d., penktadienis, 20:42 val.)Po atkaklios kovos "Piliuonos" pergalė prieš "Krepšinis.net" (2007 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)Įspūdingas "Bangos Energetika & Diremta" startas "Aukso" lygoje (2007 lapkričio 05 d., pirmadienis, 19:59 val.)"Piliuona" palūžo jau pirmajame kėlinyje (2007 gruodžio 09 d., sekmadienis, 18:37 val.)"BC Spurtas" vėl turėjo vargo su "KK Stabdžiais" (2008 kovo 03 d., pirmadienis, 21:10 val.)Sunki "Autozoom" pergalė tik po pratęsimo (2007 gruodžio 14 d., penktadienis, 23:41 val.)