KM „Žalgiris“ ‒ 1 vs Sporto manija (58:110)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2019 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 gegužės 20 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KM „Žalgiris“ ‒ 1 nepasipriešino „Sporto manija“ krepšininkams

2019 gegužės 20 d., Pirmadienis, 22:27 val., peržiūros: 630

Pirmadienio vakarą „Žalgirio“ KM vyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę KM „Žalgiris“ – 1 su svečiais „Sporto manija“. Nuo pat pirmųjų minučių pirmavę svečiai nesuteikė šeimininkams vilčių ir iškovojo triuškinančią pergalę.

Pirmasis rungtynių ketvirtis prasidėjo visišku „Sporto manija“ krepšininkų dominavimu. Praėjus kiek daugiau nei pusei kėlinio, po taiklaus A. Šaulio dvitaškio metimo, jie jau pirmavo 21 taško skirtumu (3:24). Bet tai toli gražu nebuvo pabaiga ir svečių taškų lietus tęsėsi. Po pirmųjų 10 minučių – 11:41.

Antrajame kėlinyje žaidimas šiek tiek apsilygino. Jauniesiems žalgiriečiams pavyko kiek pristabdyti rungtynių tempą ir pelnyti daugiau taškų. Tačiau „Sporto manija“ taip pat nesnaudė ir ketvirtį užbaigė turėdami dar didesnį pranašumą – 28:66.

Antroji rungtynių pusė pasižymėjo kiek lėtesniu žaidimu. Trečiasis ketvirtis buvo pats nerezultatyviausias abejoms komandoms. Bet ir šio kėlinio aikštės svečiai nepralaimėjo bei dar šiek tiek pasididino savo persvarą – 39:81.

Paskutinysis rungtynių kėlinys buvo daugiau nei formalumas. Pataikydami vieną po kito metimus svečiai visiškai atsipalaidavo ir pasiekė triuškinančią pergalę rezultatu 58:110.

L. Ivanovo („Sporto manija“) komentaras apie artėjantį finalinį ketvertą:

„Sekančios rungtynės bus sunkios. Bandysim kovot, stengtis. Laimės stipriausi.“

KM „Žalgiris“ ‒ 1 nepavyko pasipriešinti „Pro Angels“ (2019 gegužės 08 d., trečiadienis, 21:39 val.)KM „Žalgiris ‒ 1“ turnyrą pradėjo pergalę prieš Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 gegužės 06 d., pirmadienis, 22:35 val.)KM „Žalgiris ‒ 1“ įveikė BC „Rhino“ (2019 gegužės 15 d., trečiadienis, 22:55 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės D pogrupio rungtynėse: Užtikrinta „Old S/M“ pergalė prieš „ICE“ krepšininkus (2019 gegužės 08 d., trečiadienis, 20:38 val.)„Sporto manija“ panaikino dviženklį pranašumą ir lemiamu metu įrodė savo pranašumą prieš „Neveronys ‒ KKA“ (2019 gegužės 22 d., trečiadienis, 22:26 val.)„Old S/M“ užtikrintai įveikė „Arena Biliards“ ekipą (2019 gegužės 12 d., sekmadienis, 20:06 val.)„Pro Angels“ sezoną užbaigė aukštai iškelta galva ‒ triumfavo didžiajame finale (2019 gegužės 26 d., sekmadienis, 22:03 val.)