BC SPURTAS vs VARAIDA (63:75)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 20 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Kauno kolegija, Pramonės pr. 22, Kaunas LT-50387

Įtikinama "Varaidos" pergalė prieš 'BC Spurtą"

2009 vasario 20 d., Penktadienis, 21:53 val., peržiūros: 4147

Šiandien (vasario 20d.), Kauno Kolegijoje įvyko dar vienerios "aukso" lygos rungtynės, kuriose aikštelės šeimininkai "BC Spurtas" priėmė "Varaidos" ekipą. Svečiai, jau pirmajame kėlinyje įgiję 10 taškų persvarą (23:13), per likusius kėlinius ją tik padidino ir iškovojo pergalę 12 taškų skirtumu – 75:63.

Jau pirmajame kėlinyje „Varaida“ paėmė žaidimo vadžias į savo rankas ir daugiau jų nebepaleido. Pirmajame kėlinyje puikiai pataikydami iš toli svečių ekipos krepšininkai laimėjo šį kėlinį gan užtikrintai 23:13.

Antrajame kėlinyje svečiai šiek tiek atsipalaidavo ir tuo pasinaudojo „BC Spurtas“ krepšininkai. Jie ėmė tirpdyti varžovų pranašumą, tačiau kėlinio pabaigoje svečių ekipos krepšininkai atsitiesė ir neprisileido šeimininkų, bei padidino rezultatą. Po dviejų kėlinių „Varaida“ buvo priekyje 41:27.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai vis dar bandė prisivyti varžovus, tačiau svečių ekipos krepšininkai jų per daug arti neprisileido. Kėlinys vyko taškas į tašką ir tik paskutinėm kėlinio minutėm šeimininkai sugebėjo nepaleisti varžovų dar labiau į priekį. Po trijų kėlinių įtikinama svečių komandos persvara 57:41.

Paskutiniame kėlinyje svečių ekipa šiek tiek atsipalaidavo ir šeimininkų krepšininkai šiek tiek prisivijo savo varžovus,tačiau pralaimėjo. „Varaida“ krepšininkai šventė pergale rezultatu 75:63.

„Varaida“ komandoje labiausiai išsiskyrė Eitvidas Juškevičius pelnęs 23 taškus.

„BC Spurtas“ ekipoje išsiskyrė Erikas Slabačiauskas pelnęs 15 taškų.

Nugalėtojų komandos treneris teigė jog jie buvo stipresni.

Pralaimėjusios komandos treneris sakė jog viskas yra normaliai, trečia kėlinį gerai sulošėm. Sunku žaisti kai nesusirenka žaidėjai.

"Varaida" nugalėjo "BC Spurtas" ekipą (2009 sausio 19 d., pirmadienis, 01:28 val.)"Kentus" tik po pratęsimo palaužė "BC Spurtą" (2009 sausio 31 d., šeštadienis, 19:39 val.)"Bangos Energetika & DIREMTA" šventė įtikinamą pergalę prieš "BC Spurtas" (2009 sausio 29 d., ketvirtadienis, 23:55 val.)"BC Spurtas" iškovojo pergalę prieš "Atletą" (2009 kovo 06 d., penktadienis, 21:39 val.)Nesunkiai pasiekta "Varaida" komandos pergalė (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 21:23 val.)"Varaida" sutriuškino "ICE" ekipą (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 22:18 val.)„Atletas“ buvo pranašesnis prieš „BC Spurtą“ (2009 sausio 30 d., penktadienis, 23:45 val.)"Varaida" po atkaklios kovos nugalėjo "Atletą" (2009 sausio 25 d., sekmadienis, 21:33 val.)"Varaida" sutrypė "Kolpingo kolegiją" (2008 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:51 val.)"BC Spurtui" minimali pergalė nepadėjo (2009 kovo 29 d., sekmadienis, 20:28 val.)