VARAIDA vs BC SPURTAS (95:76)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 sausio 18 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Varaida" nugalėjo "BC Spurtas" ekipą

Efektingai sužaidė V.Peseckas (BC Spurtas)
2009 sausio 19 d., Pirmadienis, 01:28 val., peržiūros: 4035

Šį vakarą J.Dobkevičiaus mokykloje susitiko Aukso lygos ekipos "Varaida" ir "BC Spurtas". Pergalę rezultatu 95:76 iškovojo aikštės šeimininkai, "Varaida" krepšininkai.

Rungtynių pradžia buvo gana atkakli ir žadėjo įdomią kovą. Nors į rungtynes šeimininkų žaidėjų susirinko daugiau, 6-iese atėję svečiai parodė kad nesiruošia lengvai atiduoti pergalės ir kovojo iš visų jėgų.

Pirmasis kėlinukas praėjo gan apylygiai, abi komandos žaidė greitą krepšinį, tačiau "Varaidos" krepšininkai buvo kiek greitesni ir įgyjo trijų taškų pranašumą.

Antrasis kėlinukas buvo panašus į pirmąjį tačiau šeimininkai taikliau atakavo krepšį iš už tritaškio zonos. Du tritaškius įšovė Marius Širvaitis dar taiklų metimą pridėjo komandos kapitonas Aidas Vilpišauskas ir baigiantis kėlinukui rezultatas šoktelėjo iki 6-ių. Beje šioje atkarpoje buvo kilę žaidėjų diskusijų su teisėjais, bei apeliuojama į jų sprendimus. Šioje atkarpoje neblogai sužaidė "BC Spurtas" krepšininkas Marius Stankevičius, sunkiais momentais pelnęs taškus. Rezultatas 27:21.

Po didžiosios persvaros šeimininkai padidino apsukas ir dar labiau atitrūko. Jų varžovus į priekį tempė efektingai ir efektyviai žaidęs V.Peseckas vienos greitos atakos metu įkrovęs kamuolį iš viršaus ir taip pat P.Aleksonis. "Varaidos" atstovas M.Valaitis įkalė du tritaškius, A.Budrys primėtė iš vidutiniu nuotolių ir skirtumas šoktelėjo iki dviženklio 71:59.

Paskutinėje atkarpoje šeimininkai tikėjosi visiško varžovų kapituliavimo, tačiau skirtingai nei tikėtasi šie susiėmė ir vienu metu buvo sumažinę skirtumą iki vienženklio, tačiau jiems pritrūko jėgų ir pergalę iškovojo "Varaida" rezultatu 95:76.

Nugalėtojų gretose 23 taškus pelnė A.Budrys krepšį atakavęs net 91 proc taiklumu, 15 taškų M.Širvaitis. Pralaimėjusiems M.Stankevičius įmetė 18 taškų ir atkovojo 11 kamuolių, V.Peseckas 18 taškų, P.Aleksonis 17 taškų.

"Varaida" nepasigailėjo "Kauno artmedia" ekipos (2008 lapkričio 30 d., sekmadienis, 21:48 val.)"Varaida" sutriuškino "ICE" ekipą (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 22:18 val.)"Varaida" po atkaklios kovos nugalėjo "Atletą" (2009 sausio 25 d., sekmadienis, 21:33 val.)"Varaida" II turą pradėjo pergale (2009 sausio 11 d., sekmadienis, 21:32 val.)"Autofanai" įveikė "BC Spurtą" (2008 gruodžio 07 d., sekmadienis, 22:02 val.)Įtikinama "Varaidos" pergalė prieš 'BC Spurtą" (2009 vasario 20 d., penktadienis, 21:53 val.)"Varaida" tik po sunkios kovos palaužė Vilkijos "Tarp gėlių" ekipą (2009 sausio 28 d., trečiadienis, 23:19 val.)"Varaida" įtikinamai įveikė "Kentus" (2009 vasario 28 d., šeštadienis, 19:37 val.)"Kauno SRC" su kaupu atsirevanšavo "BC Spurtas" komandai (2009 kovo 11 d., trečiadienis, 21:07 val.)"Kentus" tik po pratęsimo palaužė "BC Spurtą" (2009 sausio 31 d., šeštadienis, 19:39 val.)