BANGOS ENERGETIKA & DIREMTA vs BC SPURTAS (95:73)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 sausio 29 d., Ketvirtadienis, 21:00 val. @ VDU sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas LT-51230

"Bangos Energetika & DIREMTA" šventė įtikinamą pergalę prieš "BC Spurtas"

Su kamuoliu Dimka
2009 sausio 29 d., Ketvirtadienis, 23:55 val., peržiūros: 3962

Šį,paskutinį sausio ketvirtadienį, VDU Sporto Centre, įvyko vienerios "Aukso" lygos varžybos, kuriose susigrūmė "Bangos Energetika & DIREMTA"(šeimininkai) ir "BC Spurtas"(svečiai). Pamažu įgavę persvarą, šeimininkų krepšininkai laikui bėgant ją tik po truputį didino ir neleido varžovams jų prisivyti. Galutinis rezultas paskelbė jų pergalę rezultatu 95:73.

Jau pirmajame kėlinyje šeimininkų ekipa pamažu perėmė iniciatyvą ir žaidė šiek tiek geriau nei varžovai. Nesulaikomas buvo L.Lukoševičius , per šį kėlinį pelnęs 8 taškus ir atkovojęs 9 kamuolius. Po šio ketvirčio "BC Spurtas" atsilikinėjo 23:16.

Antrajame kėlinyje aikštelėje vaizdas visai nepasikeitė. Atrodė,kad dar kartą stebime tą patį, pirmąjį kėlinį. Šįkart svečiai nesugębėjo sustabdyti jau dviejų žaidėjų – 10 taškų pelniuso D.Koblinec ir 9 taškus įmetusio E.Vetrenkos. Po šio kėlinio "Bangos Energetika & DIREMTA" prsvara padvigubėjo, nuo 7 iki 14. Prieš ilgąją pertrauką švieslentėje degė skaičiai 48:34.

Trečiajame kėlinyje aikštelėje vyko daug atkaklesnė kova. Komandos žaidė taškas į tašką, tačiau nei viena neįgijo pakankamos persvaros. Ir šį kėlinį laimėjo šeimininkų ekipa, tačiau tik minimalia – 1 taško persvara (20:19).

Paskutiniajame ketvirtyje "BC Spurtas" žaidėjai, visas rungtynes žaidę be keitimų, ko gero, jau buvo pakankamai išvargę ir nesugebėjo atlikti lemiamo spurto, galėjusio dar išgelbėti šias rungtuynes. Ir šį kėlinį laimėjo šeimininkų komanda (kaip ir pirmuosius du – 7 taškų persvara). Galutinis rungtynių rezultatas, paskelbė jų pergalę 22 taškų skirtumu. 95:73.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidė L.Lukoševičius, pelnęs 12 taškų, atkovojęs 11 kamuolių ir atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus.19 taškų pridėjo D.Koblinec, 16 taškų ir 4 perimtus kamuolius – E.Vetrenka.

"BC Spurtas" ekipoje išsiskyrė K>Boza, pelnęs 14 taškų ir atkovojęs 14 kamuolių (29 naudingumo balai). Puikiai sužaidė 21 tašką pelnęs ir po 5 atkovotus ir perimtus kamuolius surinkęs P.Aleksonis.

"Bangos energetika - Diremta" iškovojo triuškinančią pergalę prieš "Kauno SRC" (2009 sausio 19 d., pirmadienis, 00:01 val.)"Bangos Energetika & Diremta" iškovojo eilinę pergalę (2009 vasario 19 d., ketvirtadienis, 23:48 val.)"Bangos energetika & Diremta" įsirašė jau penktąją pergalę (2009 sausio 28 d., trečiadienis, 22:06 val.)"Bangos energetika & Diremta" įrodė esą pranašesni už "Autofanus" (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 20:45 val.)"Statybų Vizija & LVA" įrodė pranašumą prieš "BC Spurtas" (2008 gruodžio 05 d., penktadienis, 21:27 val.)"Bangos energetika & Diremta" be vargo susidorojo su "BC Spurto" komanda (2008 lapkričio 12 d., trečiadienis, 22:16 val.)"Bangos Energetika & Diremta" triuškinančiu rezultatu nugalėjo "Krepšinis.net" komandą (2008 lapkričio 19 d., trečiadienis, 22:04 val.)Įtikinama "Varaidos" pergalė prieš 'BC Spurtą" (2009 vasario 20 d., penktadienis, 21:53 val.)"Bangos Energetika & Diremta" jau po pirmųjų rungtynių užsitikrino vietą pusfinalyje (2009 balandžio 03 d., penktadienis, 00:04 val.)„Bangos energetika“ įveikė „BC Spurtą“ (2009 vasario 14 d., šeštadienis, 14:30 val.)