Lemora & Minaltra & Volinta Energy vs Coca-Cola (74:47)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2023 balandžio 04 d., Antradienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ pademonstravo geležinę gynybą ir atsirevanšavo varžovams daugiau nei 17 taškų

2023 balandžio 04 d., Antradienis, 22:25 val., peržiūros: 398

Balandžio 4 dieną, 19:00 val., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ (šeimininkai) ir "Coca-Cola" (svečiai). Komandos stojo žaisti antrųjų aštuntfinalio rungtynių. Nors "Coca-Cola" turėjo labai solidų, net 17 taškų pranašumą prieš dvikovą, bet „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ šį vakarą parodė puikų nusiteikimą, įveikė varžovus daugiau nei įtikinamai ir taip peržengė aštuntfinalio barjerą. Rungtynės baigėsi rezultatu 74:47 (21:15, 22:15, 14:8, 17:9).

Jau rungtynių pradžioje buvo galima pastebėti, kad „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ šiandien nusiteikusi kovoti tik dėl pergalės, skirtumas dar pirmame kėlinuke išaugo, o komandinis žaidimas padėjo „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ ekipai pasiekti ir 10 taškų persvarą. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 43:30.

Antroje rungtynių dalyje „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ ekipa varžovų puolimą visiškai sukaustė ir patys pagaliau peržengė tą svarbų 17 taškų skirtumą. Rungtynių pabaigoje "Coca-Cola" nebesugebėjo atsitiesti ir neturėjo galimybių išsigelbėti. Susitikimas baigėsi rezultatu 74:47.

8 taškai

“Lemora & Minaltra & Volinta Energy” kontroliavo rungtynes ir pasiekė pergalę (2022 gruodžio 14 d., trečiadienis, 21:24 val.)„Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ iškovojo gana lengvą pergalę (2023 vasario 20 d., pirmadienis, 22:07 val.)„Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ po prasto rungtynių starto atsitiesė ir iškovojo pergalę prieš „Plasteną“ (2023 balandžio 11 d., antradienis, 21:58 val.)„Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ įveikė „Plasteną“ ir žengė į pusfinalį (2023 balandžio 24 d., pirmadienis, 21:56 val.)„Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ turėjo nemažai vargo su „Kelių priežiūra“ (2023 sausio 25 d., trečiadienis, 19:43 val.)Užtikrinta „Lemora & Minaltra & Volinta energy“ pergalė (2022 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:48 val.)„Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ po atkaklios kovos įveikė „Hidraulinės sistemos“ ekipą (2023 kovo 14 d., antradienis, 22:28 val.)J. Stanaičio vedama „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ nesunkiai įveikė „Vilmista“ ekipą (2022 gruodžio 06 d., antradienis, 20:28 val.)„Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ spurtu ketvirtame kėlinyje palaužė „SDG & Gym+ & Audrokesta“ ekipą (2022 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 21:52 val.)Geriau sužaista pirmoji rungtynių pusė nulėmė „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ pergalę (2023 sausio 09 d., pirmadienis, 22:13 val.)