Plastena vs Lemora & Minaltra & Volinta Energy (85:94)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2023 balandžio 11 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ po prasto rungtynių starto atsitiesė ir iškovojo pergalę prieš „Plasteną“

2023 balandžio 11 d., Antradienis, 21:58 val., peržiūros: 302

Antradienį, balandžio 11 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių ketvirtfinalio rungtynės tarp vietos „Plastena“ bei svečių „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“. Tai buvo pirmosios rungtynės šioje serijoje.

Rungtynes komandos pradėjo gana sunkiai ir sužaidus beveik tris minutes, buvo pelniusios po du taškus. Tačiau vėliau „Plastena“ užsikūrė, pataikė kelis tolimus metimus ir jau po kelių minučių įgijo dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinio laiką „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ neišsprendė savo bėdų, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 26:12. Antrojo ketvirčio pradžioje „Plastena“ dar šiek tiek padidino savo atotrūkį, tačiau tuomet geresnę atkarpą sužaidė svečių ekipa ir braukė savo atsilikimą iki vienženklio. Visgi, šeimininkai nepasimetė, gana greitai atstatė dviženklį pranašumą ir sėkmingai jį išlaikė iki ketvirčio pabaigos. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 50:40.

Trečiojo ketvirčio pradžioje pas komandas pasipylė nemažai broko – daug klaidų ir netaiklių metimų. Sužaidus keturias minutes, komandos buvo pelniusios dešimt taškų kartu sudėjus, o skirtumas per daug nepakito. Vėliau „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ komanda jau pradėjo kvėpuoti savo varžovams į nugarą ir visas įdomumas persikėlė į lemiamą ketvirtį. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 67:63. Lemiamą ketvirtį aštuoniais taškais peiliui pradėjo svečiai ir atrodė, kad perlaužė rungtynes. Visgi, tuomet du tritaškius pataikė „Plastena“ bei susigrąžino nedidelį pranašumą. Visgi, aikštelės šeimininkai ir toliau strigo gynyboje ir atvėrė didžiulius plyšius svečių ekipai. Likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes, „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ ekipos pranašumas siekė aštuonis taškus. Per likusį rungtynių laiką „Plastena“ stebuklų nenuveikė ir „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ seriją pradėjo pergalingai. Galutinis rungtynių rezultatas 85:94.

Vilmantas Vainauskas

“Lemora & Minaltra & Volinta Energy” kontroliavo rungtynes ir pasiekė pergalę (2022 gruodžio 14 d., trečiadienis, 21:24 val.)„Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ iškovojo gana lengvą pergalę (2023 vasario 20 d., pirmadienis, 22:07 val.)„Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ po atkaklios kovos įveikė „Hidraulinės sistemos“ ekipą (2023 kovo 14 d., antradienis, 22:28 val.)„Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ įveikė „Plasteną“ ir žengė į pusfinalį (2023 balandžio 24 d., pirmadienis, 21:56 val.)„Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ turėjo nemažai vargo su „Kelių priežiūra“ (2023 sausio 25 d., trečiadienis, 19:43 val.)J. Stanaičio vedama „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ nesunkiai įveikė „Vilmista“ ekipą (2022 gruodžio 06 d., antradienis, 20:28 val.)Užtikrinta „Lemora & Minaltra & Volinta energy“ pergalė (2022 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:48 val.)Permainingose rungtynėse: „Hidraulinės sistemos“ pergalė prieš „Plastena“ (2022 gruodžio 06 d., antradienis, 23:15 val.)„Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ spurtu ketvirtame kėlinyje palaužė „SDG & Gym+ & Audrokesta“ ekipą (2022 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 21:52 val.)L. Damušio vedama Lemora & Minaltra & Volinta Energy šventė pergalę (2023 vasario 14 d., antradienis, 00:06 val.)