ICE vs Hermis (88:62)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 26 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„ICE“ pergalingai pradėjo sezoną

2016 spalio 26 d., Trečiadienis, 23:51 val., peržiūros: 1761

Trečiadienį, spalio 26 dieną, V.Kuprevičiaus vidurinėje mokykloje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „ICE“ bei svečių „Hermio“. Jau nuo pat pirmojo kėlinio šeimininkai buvo visa galva pranašesni už savo varžovus, o prie to labiausiai prisidėjo A.Kurauskas, kuris pelnė net 16 taškų per šį ketvirtį. Antrajame kėlinyje pranašumą jau parodė „Hermio“ ekipa, tačiau antroje rungtynių pusėje pavieniui žaidę svečiai, taip ir nesugebėjo užkurti pirties „ICE“ ekipai.

Rungtynės prasidėjo gan apylygiu komandų žaidimu ir sužaidus kelias minutes rezultatas buvo lygus. Visgi, tuomet 8:0 atkarpą laimėję šeimininkai įgijo gan solidų atotrūkį. Tuomet dvitaškį pelnė „Hermio“ ekipa, bet gerą bangą pagavo A.Kurauskas, kurio vedina „ICE“ laimėjo atkarpą 13:1 ir įgijo jau solidų dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinuko laiką komandos dar apsikeitė keliais taškais, o rezultatas po pirmojo ketvirčio buvo 29:14. Antrojo kėlinuko pradžioje komandos žaidė gan apylygiai ir keitėsi sėkmingomis atakomis. Sužaidus pusę kėlinuko, skirtumas tarp komandų išliko daugmaž tas pats, tačiau antroje kėlinio pusėje jau kur kas geriau atrodė „Hermio“ ekipa. Jie ketvirtį užbaigė 12:1 spurtu ir skirtumą sumažino iki vienženklio. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 41:34.

Trečiąjį kėlinį komandos vėlgi pradėjo žaidimu taškas į tašką. „ICE“ ekipai pavyko vėl įgyti dviženklį pranašumą, kuomet kėliniui įpusėjus jie pelnė septynis taškus be atsako. Tuomet komandos apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, bet ketvirčio pabaigoje šeimininkams pavyko dar labiau padidinti savo pranašumą laimėjus atkarpą 9:3. Verta paminėti, kad „ICE“ ekipos žaidėjas A.Bručkus kėlinuką užbaigė fantastiniu šūviu nuo vidurio aikštės. Taigi, rezultatas po trijų ketvirčių buvo 66:50. Ketvirtajame kėlinyje „Hermio“ ekipai taip ir nepavyko pavyti savo varžovų ir sugrįžti į rungtynes. Gan dažnai po vieną žaidę svečiai iš to nieko nepešė, o tuo tik ir naudojosi „ICE“ ekipai. Prieš įpusėjant kėliniui, šeimininkų pranašumas jau perkopė 20-ties taškų ribą, o likusių rungtynių eigoje dar labiau paaugo. Galiausiai, „ICE“ ekipa pergalingai startavo C lygoje, o galutinis rungtynių rezultatas buvo 88:62.

T.Jonkus („ICE“):
„Pergalę, manau, nulėmė mūsų komandinis darbas. Labai gerai kovojome dėl atšokusių kamuolių, nesuteikėm varžovams antrųjų šansų, nes tai labai akcentavau prieš rungtynes. Gerai į žaidimą įsijungė nuo suolo pakilę žaidėjai ir šiaip, manau, buvome geriau pasiruošę rungtynėms. Norisi tikėtis, kad ir toliau komanda taip gausiai ir kovingai rinksis į rungtynes ir, manau, tada viskas bus gerai.“

ICE: Airidas Kurauskas – 19 tšk., Ritauras Rakauskas – 14 tšk. (12 atk. kam.), Lukas Mikalauskas – 14 tšk., Marius Vaišvila – 10 tšk.

Hermis: Tomas Skardžius – 26 tšk. (9 išpr. praž.), Tautvydas Grušauskas – 10 tšk., Saimonas Pažėra – 10 tšk. (5 išpr. praž.)

„ICE“ lengvai įveikė „Dentist Team“ (2016 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 00:02 val.)„ICE“ po permainingos kovos palaužė „Team Five“ ekipą. (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:41 val.)„ICE“ tik rungtynių pabaigoje pabėgo nuo savo varžovų. (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 22:33 val.)„ICE“ krepšininkai neturėjo vargo su „Elektromontuotojo“ penketuku (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 23:43 val.)KK“13“ po nervingos kovos palaužė „Hermio“ ekipą. (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 14:02 val.)„ICE“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Kėdainių“ pranašumą (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 22:48 val.)„ICE“ užstrigo „Akademijos“ gynybos gniaužtuose (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 23:32 val.)„ICE“ be vargo susitvarkė su KK“13“ komanda. (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 23:21 val.)„Hermis“ antroje rungtynių pusėje pabėgo nuo „Team Five“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 19:44 val.)„MRU VSF“ lengvai įveikė „Hermio“ krepšininkus (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 15:49 val.)