Sparta vs Kuršiai (90:59)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 24 d., Antradienis, 19:45 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

„Sparta“ neturėjo vargo su „Kuršiais“

2015 kovo 24 d., Antradienis, 21:37 val., peržiūros: 1002

Kovo 24 dieną, 19:45 val., „Milikonių“ mokyklos sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“ taurės 2015 komandos „Sparta“ (šeimininkai) ir „Kuršiai“ (svečiai). Šiose varžybose komandos lygiai žaidė tik pirmojo kėlinuko metu, kuris vyko ne itin rezultatyviai, tačiau „Sparta“ labai greitai perėmė iniciatyvą, nutolo ir visą likusį laiką tiesiog didino savo pranašumą. Rungtynių pabaigoje šeimininkai galėjo džiaugtis jau ir triuškinamu pranašumu, susitikimas baigėsi rezultatu 90:59.

Rungtynių pradžioje abi komandos sunkiai rinko taškus, gal kiek geriau sekėsi „Kuršiams“, kurie pataikė keletą kartų iš toli ir išlaikė nedidelį pranašumą savo pusėje. Tuo tarpu „Sparta“ prametė viską ką tik galėjo, daugybė metimų iš žaidimo ir net baudų metimai skriejo pro šalį ir tik kėlinukui įpusėjus jiems pagaliau pavyko prisitaikyti. Nerezultatyvus pirmasis kėlinukas vyko gan lygiai, bet tuomet šeimininkai spurtavo su nauja jėga. „Sparta“ pradėjo žaisti paprasčiau, daugelis metimų dabar buvo atliekami iš po krepšio, o aiškus ūgio pranašumas leido užtikrintai jaustis po krepšiais. Per vieną kėlinuką skirtumas ženkliai išaugo ir prasidedant ilgajai pertraukai šeimininkų pranašumas buvo akivaizdus 40:23.

Antroji rungtynių dalis prasidėjo abiems komandoms ne kartą pažeidžiant žingsnių taisyklę, bet ir toliau „Sparta“ išlaikė panašų tempą, bei užtikrintai pirmavo. Skirtumas dar šiek tiek išaugo, kol nugalėtojas jau nebekėlė abejonių. Puikias rungtynes „Spartos“ gretose sužaidė R.Dabašinskas, kuris atliko įspūdingą dvigubą dublį (14 atkovotų kamuolių ir net 14 perdavimų). Prieš tokį žaidimą „Kuršiai“ nerado priešnuodžių ir tik vienas kitas sėkmingesnis epizodas leido nors trumpam atsilaikyti. Šeimininkai galingai finišavo, sutvarkė visus formalumus ir laimėjo rungtynes rezultatu 90:59.

Robertas Talevičius („Sparta“):

„komanda dar nėra susižaidusi, bet šiandien buvo nesunkios rungtynes, pasiekėm lengvą pergalę“.

Sparta: Tadas Šeštokas – 31 tšk., Robertas Talevičius – 17 tšk. (10 atk. kam., 9 rezult. perd.), Giedrius Prabulis – 14 tšk., Juozas Kajokas – 14 tšk.

Kuršiai: Viktoras Sakalauskas – 16 tšk., Paulius Danielius – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Dominykas Maknevičius – 11 tšk., Rokas Račkauskas – 10 tšk. (13 atk. kam.)

„Kėgliai“ nesunkiai įveikė „Kuršius“ (2015 kovo 27 d., penktadienis, 21:50 val.)„Sparta“ nesunkiai susitvarkė su Elektrėnų ,,Senoji Versmė“-geologas.lt (2015 kovo 31 d., antradienis, 23:18 val.)„Sparta“ užsitikrino vietą pavasario lygos didžiojoje taurėje. (2015 balandžio 07 d., antradienis, 23:29 val.)„Parabelis“ eliminavo „Spartą“ iš tolimesnių kovų (2015 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)Elektrėnų žiburiai šiandien švietė taip ryškiai kaip niekuomet. (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 18:32 val.)Kuršių sėkmingas ketvirtas kėlinys leido jiems žengti į ketvirtfinalį (2015 balandžio 19 d., sekmadienis, 18:35 val.)Baubilas-2 finalo ketverte (2015 balandžio 21 d., antradienis, 23:43 val.)