Kėgliai vs Kuršiai (68:48)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 27 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Kėgliai“ nesunkiai įveikė „Kuršius“

2015 kovo 27 d., Penktadienis, 21:50 val., peržiūros: 964

Kovo 27 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturo“ taurės 2015 rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Kėgliai“ priemė svečius „Kuršius“. „Kėgliams“ buvo pirmos rungtynės taurėje, o „Kuršiai“ savo sąskaitoje turėjo vieną pralaimėjimą.

Rungtynių pradžioje šešis taškus be atsako pelnė „Kėgliai“ (6:0). Baigiantis antrai minutei pirmus taškus pelnė „Kuršiai“ (6:2). Netrukus svečiai sumažino šeimininkų persvarą iki dviejų taškų (6:4). Ketvirtą minutę spurtą pradėjo „Kėgliai“, kurie pelnė 10 taškų be atsako (16:4). Per paskutines dvi kėlinio minutes komandos žaidė lygiai (20:8).

Prasidėjus antram kėliniui keturis taškus iš eilės pelnė „Kėgliai“ (24:8). Netrukus pirmus taškus ketvirtyje pelnė „Kuršiai“ (24:10). Sužaidus tris minutes komandas skyrė 13 taškų (27:14). Vėliau komandos žaidė nerezultatyviai, o „Kėgliams“ taikliais tolimais metimais taškus rinko I.Krukonis (36:18). Devintą minutę spurtą pradėjo „Kuršiai“, kurie paskutinėmis ketvirčio minutėmis gynėsi be klaidų, o patys pelnė šešis taškus be atsako (36:24).

Antrą rungtynių pusę geriau pradėjo „Kuršiai“. Svečiai pelnė aštuonis taškus be atsako ir sužaidus šešias minutes turėjo keturių taškų deficitą (36:32). Septintą minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė „Kėgliai“ (38:32). Paskutinėmis ketvirčio minutėmis komandos žaidė nerezultatyviai, o penkių taškų persvarą išlaikė „Kėgliai“ (41:36).

Ketvirtą kėlinį geriau pradėjo „Kėgliai“, kurie gynėsi be klaidų keturias minutes, o per tą laiką pelnė 11 taškų (52:36). Šeimininkų pranašumas pamažu augo. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 21 taškas (63:42). Per likusį laiką komandos žaidė apylygiai. Rungtynės baigėsi rezultatu 68:48.

“Kėgliai“ iškovojo pirmą pergalę, o „Kuršiai“ pralaimėjo antrą kartą.

„Kėglių“ treneris Tautvydas Cylikas: „Džiugu pradėti pirmenybes pergale. Po pirmų rungtynių matėme, kad varžovai nėra tikriausiai patys pajėgiausi. Tikriausiai jie bus grupės autsaideriai. Tikimės bent jau mažojoje taurėje iškovoti medalius, o kaip bus matysime.“ Paklaustas, kas komandai atsitiko, kai viduryje rungtynių varžovai pasivijo, treneris atsakė: „Komanda naujai sukomplektuota, tai nėra labai gero žaidimo, susižaidimo. Manau, su laiku bus viskas gerai.“

„Kuršių“ treneris Darius Šliužas: „Mes susirinkę dar tik antrą kartą. Treniruočių neturėjome, toks grafikas buvo, kad iš karto teko žaisti pradėti. Salę dabar turėsime, tai bandysime kažką daryti, derinukus kokius pasibandysime.“ Paklaustas, kas pasikeitė žaidime kai viduryje rungtynių pasivijo varžovus, treneris atsakė: „Klaidą padarėme, kai išleidome visai naujus žaidėjus, kurie šiandien mažai rungtyniavo. Tai manau ir lėmė viską, o varžovai atsiplėšė nuo mūsų tuo momentu, o mes jų nebepasivijome.“

Kėgliai: Karolis Zujus – 25 tšk. (14 atk. kam.), Ignas Krukonis – 11 tšk. (6 rezult. perd.), Jonas Marciulevičius – 9 tšk. (7 rezult. perd.)

Kuršiai: Darius Petkevičius – 18 tšk. (5 perimt. kam.), Paulius Danielius – 7 tšk. (12 atk. kam.), Mindaugas Grunkis – 6 tšk.

„Sparta“ neturėjo vargo su „Kuršiais“ (2015 kovo 24 d., antradienis, 21:37 val.)„Kėgliai“ antroje rungtynių pusėje neatsilaikė prieš Elektrėnų „Senoji versmė“-geologas.lt (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 03:25 val.)Elektrėnų žiburiai šiandien švietė taip ryškiai kaip niekuomet. (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 18:32 val.)„Compensa“ po atkaklios kovos eliminavo „Kėglius“ (2015 balandžio 15 d., trečiadienis, 23:55 val.)„Sparta“ užsitikrino vietą pavasario lygos didžiojoje taurėje. (2015 balandžio 07 d., antradienis, 23:29 val.)Baubilas-2 finalo ketverte (2015 balandžio 21 d., antradienis, 23:43 val.)Kuršių sėkmingas ketvirtas kėlinys leido jiems žengti į ketvirtfinalį (2015 balandžio 19 d., sekmadienis, 18:35 val.)