Baubilas ‒ 2 vs Kuršiai (80:51)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 balandžio 21 d., Antradienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Baubilas-2 finalo ketverte

2015 balandžio 21 d., Antradienis, 23:43 val., peržiūros: 970

Balandžio 21 dieną „Sportturas“ pirmenybėse susitiko šeimininkai „Baubilas-2“ ir svečiai „Kuršiai“.

Abi ekipos rungtynes pradėjo vangiai, nei vienai ekipai nesisekė pelnytį taškų, tačiau šeimininkai pirmieji apšilo ir padarę spurtą (6:2) atitolo nuo oponentų. Pirmasis kėlinukas baigėsi (15:7) šeimininkų naudai.

Antrajame kėlinuke nuo pat pradžių šeimininkai įrodinėjo, jog jie yra labiau verti finalo ketverto. Tačiau svečių sėkminga kėlinio pabaiga sugražino intrigą į rungtynes (31:26) vis dar priekyje „Baubilas-2“

Po ilgosios pertrauko aikštelėje žaidėjai pradėjo geriau pataikyti, tačiau šeimininkai visą laiką pirmavo keliais taškais. Šį kėlinuką laimėjo šeimininkai ir savo pranašumą padidino iki dviženklio skirtumo (53:42).

Ketvirtajame kėlinuke svečiai nesugebėjo toliau priešintis varžovams ir turėjo pripažinti „Baubilas-2“ komandos pergalę rezultatu (80:51).

Po rungtynių laimėtojų ekipos žaidėjai vieningai teigė, kad šiandien pergalę iškovoti padėjo puikus A.Urbono žaidimas.

Baubilas ‒ 2: Aidas Urbonas – 23 tšk. (5 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Laurynas Varnas – 23 tšk., Ruslanas Babilevas – 14 tšk. (13 atk. kam., 5 rezult. perd.), Rokas Kabašinskas – 10 tšk., Tomas Vaišvila – 10 tšk.

Kuršiai: Viktoras Sakalauskas – 18 tšk., Rimantas Ažubalis – 12 tšk., Paulius Danielius – 11 tšk.

„Baubilas ‒ 2“ pusfinalyje nesuteikė vilčių „Siesikams“ (2015 balandžio 27 d., pirmadienis, 22:13 val.)„Baubilas-2“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Kauno švara“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 23:14 val.)„Kėgliai“ nesunkiai įveikė „Kuršius“ (2015 kovo 27 d., penktadienis, 21:50 val.)Elektrėnų žiburiai šiandien švietė taip ryškiai kaip niekuomet. (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 18:32 val.)Kuršių sėkmingas ketvirtas kėlinys leido jiems žengti į ketvirtfinalį (2015 balandžio 19 d., sekmadienis, 18:35 val.)„Sparta“ neturėjo vargo su „Kuršiais“ (2015 kovo 24 d., antradienis, 21:37 val.)„Kauno Švara“ tik po atkaklios kovos iškovojo Pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės 2015 auksą (2015 gegužės 03 d., sekmadienis, 16:33 val.)„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ iškovojo antrąją pergalę „Sportturas“ taurėje (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 16:10 val.)