SERVISA-ICT vs KAUNO ENERGIJA (117:108)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 24 d., Antradienis, 21:15 val. @ Šilduvos sporto salė, Energetikų g. 15, Kaunas LT-52368

„Servisa-ICT“ po pratęsimo laimėjo emocijų karą

Rungtynėse netrūko įspudingų šuolių
2009 vasario 25 d., Trečiadienis, 01:31 val., peržiūros: 4981

Šiandien (02.25) Šilduvos sporto salėje vyko „Įmonių+“ lygos rungtynės tarp „Servisa-ICT“ (šeimininkai) ir aikštelės svečių – „Kauno energijos“ komandų. Abi komandos kovėsi dėl kiekvieno taško. Emocijos liejosi pro kraštus, o „Kauno energijos krepšininkai rinkosi technines, diskvalifikacines pražangas. Rungtynese net prireikė pratęsimo. Po labai emocingų ir atkaklių varžybų sunkią pergalę sventė aikštelės šeimininkai.

Pirmasis kėlinys prasidėjo taikliu svečių komandos dvitaškiu, tačiau „Servisa-ICT“ atsakė dviejais tokiais metimais. Kėlinio viduryje „Servisa-ICT“ įsiveržė į priekį, tačiau ir vėl svečiai rezultatą išlygino. Panašiai abi komandos žaidė iki rungtynių pirmojo kėlinio pabaigos. Pirmasis ketvirtis taip ir baigėsi lygiosiomis, rezultatu 24-24.

Antrasis ketvirtis klostėsi gana panašiai. Pirmoje ketvirčio pusėje „Kauno energija“ spurtavo 0-9 ir įgyjo 9 taškų pranašumą, tačiau šeimininkai atsigavo ir spėjo varžovus pasivyti, o kėlinio pabaigoje taikliu tritaškiu metimu I.Plečkaitis rezultatą ir persvėrė savo komandos naudai, o kėlinys baigėsi rezultatu 49-46.

Greitas žaidimo tempas išliko ir antroje rungtynių dalyje. Kėlinio pradžioje dvi iš eilės pražangas užsidirbo šeimininkų kapitonas ir taip šeimininkų komandos padėtis apsunko. Tačiau taikliai atakuodami iš toli „Servisa-ICT“ krepšininkai įgyjo apčiuopiamą pranašumą ir laimėjo ir trečiąjį kėlinį rezultatu 69-62.

Ketvirtame kėlinyje aistros virte virė. Po kiekvienos sėkmingos ar nesėkmingos atakos, po kiekvieno teisėjų švilpuko visas „Kauno energijos“ atsarginiu žaidėjų suolelis pašokdavo iš vietų. Netilo diskusijos su teisėjais dėl kiekvienos pražangos ar betkokio kito sprendimo. Po to kai M.Antanaitis gavo techninę pražangą už žaidėjo įžeidinėjimus, S.Zburmirskas tyčia metė kamuolį į teisėją, pataikydamas jam į galvą. Už šį veiksmą S. Zburmiskui buvo skirta diskvalifikacinė pražanga. Varžybos tapo tikru kovos lauku. Didžiulis nepasitenkinimas teisėjų sprendimais ir toliau dar labiau girdėjosi nuo „Kauno energijos“ atsarginių žaidėjų suolelio. Tačiau tai užvedė komandą, kuri nepasidavė aikštelės šeimininkams. Likus žaisti pusei minutės iki rungtynių ketvirtojo kėlinio pabaigos, po sėkmingos „Servisa-ICT“ komandos atakos, šeimininkai pirmavo 3 taškų skirtumu, tačiau paskutinėje atakoje D. Sakalausko tolimas šūvis pasiekė tikslą ir rezultatas tapo lygus, o per likusias 5 sekundes aikštelės šeimininkai rezultatyvios atakos surengti nesugebėjo. Ketvirtasis kėlinys baigėsi rezultatui esant lygiam 96-96.

Aistros ir toliau tebevirė ir pratęsime. Sėkmingai pradėję pratęsimą svečiai, sulaužė posakį „gera pradžia – puse darbo“, nes per kelias sekančias atakas jų priešininkai įgyjo 7 taškų pranašumą. Skirtumas dar labiau išaugo, kai paskutiniosiomis minutėmis „Kauno energija“ baudavo varžovus tikintis, jog šie netaikliai mes baudų metimus, tačiau to nebuvo ir „Servisa-ICT“ šventė pergalę rezultatu 117-108.

Po rungtynių kalbinti nugalėtojų komandos žaidėjai džiaugėsi pergale ir sakė, kad ją lėmė tai, kad jie mažiau nervinosi nei jų varžovai.

"Servisa - ICT" įveikė "Vėjų liniją" (2008 lapkričio 18 d., antradienis, 22:39 val.)"Servisa-ICT" nesunkiai įveikė "Lytagrą" (2009 kovo 10 d., antradienis, 22:14 val.)"Servisa - ICT" nesunkiai įveikė "Baltijos baldų grupės" ekipą (2009 vasario 27 d., penktadienis, 23:18 val.)"Servisa-ICT" nepaliko jokių vilčių "Mikrokodui" (2008 lapkričio 04 d., antradienis, 22:41 val.)„Kauno Energija“ įveikė „Baltijos baldų grupės“ komandą (2009 kovo 07 d., šeštadienis, 00:37 val.)"Servisa-ICT" nugalėjo "Autokontaktą", o G.Sušinskas pagerino pelnytų taškų rekordą! (2008 gruodžio 14 d., sekmadienis, 23:03 val.)"Servisa-ICT" pergalę iškovojo puikiai sužaidę ketvirtąjį kėlinį (2008 lapkričio 25 d., antradienis, 22:20 val.)Nelengva „Kauno energijos“ pergalė svečiuose (2009 vasario 17 d., antradienis, 23:34 val.)"Servica-ICT"svečiuose palaužė "Kauno Energiją" (2009 sausio 23 d., penktadienis, 23:06 val.)"Lietuvos dujos" ir toliau žengia be pralaimėjimų (2008 gruodžio 07 d., sekmadienis, 16:47 val.)