KAUNO ENERGIJA vs SERVISA-ICT (73:77)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 sausio 23 d., Penktadienis, 20:30 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"Servica-ICT"svečiuose palaužė "Kauno Energiją"

Taiklus Gyčio metimas paskutinę I-ojo kėlinio sekundę
2009 sausio 23 d., Penktadienis, 23:06 val., peržiūros: 6880

Šį vakarą, "Energijos" sporto salėje "Įmonių+" lygoje kovos kirvius surėmė "Kauno Energija", bei "Servisa-ICT". Beveik visą laiką pirmavę šeimininkai galbūt ir rezgė mintį apie pergalę, tačiau rungtynių gale sėkmingai sužaista svečių atkarpa 14:4 leido jiems triumfuoti ir nugalėti priešininkus rezultatu 73:77.

Pirmomis minutėmis aikštelėje vyko sunki kova, kurios metu komandos žaidė taškas į tašką. Svečiai metė šiek tiek daugiau metimų (8/18) negu šeimininkai (8/10), tačiau ūgio pranašumas leido jiems susirinkti daugiau kamuolių. Vis dėl šio kėlinuko laimėtojus lėmė vienintelis S.Staniulo ("Energija") pataikytas tritaškis – jis išvedė komandą į priekį trimis taškais (19:16).

Antrojo kėlinuko pradžia buvo kiek panaši į pirmajį – komandos vėl gi žaidė taškas į tašką. Pusę kėlinio išlaikę ta patį trijų taškų deficitą "Servisa-ICT" kiek atsipalaidavo, ir "leido" priešininkams susikrauti net 9 taškų pranašumą. Vis dėlto sugebėję atsigauti, per paskutines dvi minutes jie laimėjo stulbinančią atkarpą 5:14, ir išlygino bendrą rezultatą (44:44).

Trečiajame kėlinuke pailsėję svečiai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Jau pirmąsias minutes paspaudę varžovus jie nesunkiai rinko taškus. Netrukus komandas skyrė jau 9 taškai. Išsiveržę į priekį "Servisa-ICT" žaidėjai kiek atsipalaidavo, ir per likusį laiką tesugebėjo pelnyti vos 2 taškus, o tuo tarpu "Energijos" ekipa išprovokavusi per kėlinį net 10 pražangų metė tiek pat, 10 baudos metimų. Deja, realizuoti jiems pavyko vos 2. Nepaisant nesėkmių prie baudos linijos jie, naudodamiesi priešininkų klaidomis, sugebėjo rinkti taškus, tad iki kėlinuko pabaigos rezultatą išlygino, ir minimaliu skirtumu jį persvėrė į savo pusę (60:59).

Paskutiniame ketvirtyje prasidėjo tikroji kova. Po truputį spausdami varžovus "Energijos" žaidėjai neretai užbaigdavo savo atakas rezultatyviai, ko pasekoje per dalį kėlinio jie susirinko jau 6 taškų pranašumą. Paprašę minutės pertraukėlės "Servisa-ICT" žaidėjai atsigavo, ir per likusį laiką parodė, jog šiandien – jų diena. Stipriai spaudę varžovus jie vieną po kito "atiminėjo" kamuolius ir rezgė greitas atakas. Jau po kelių tokių rezultatas išsilygino. Kadangi buvo likusios kelios minutės, o svečiai turėjo minimalų pranašumą, "Energijos" žaidėjai pradėjo skubėti ir klysti. Pasinaudoję priešininkų klaidomis jie per likusį laiką surengė dar kelias rezultatyvias atakas, ir padidino savo pranašumą iki 4 taškų taip laimėdami rungtynes rezultatu 73:77.

Nugalėtojų kapitonas T.Bivilius teigė, jog jo ekipa dar nebuvo laimėjusi prieš "Kauno Energiją", tad vyrai žaidė su užsidegimu. Be to, jie buvo pasirengę atsilošti už vakarykštį pralaimėjimą namuose.

Labiausiai prie pergalės prisidėjo G.Sušinskas (27 taškai), bei I.Pečkaitis (19 taškų). Abu žaidėjai surinko po 24 naudingumo balus.

"Kauno Energijos" gretose išsiskyrė S.Staniulis – jis penė 28 taškus, bei susikrovė net 35 naudingumo balus.

"Sporto fėja & IV" namuose įveikė "Kauno energiją" (2009 vasario 15 d., sekmadienis, 19:04 val.)Nervingame ketvirtfinalyje "Šilduva" po sunkios kovos palaužė "Kauno energiją" (2009 kovo 24 d., antradienis, 22:18 val.)"Servisa - ICT" įveikė "Vėjų liniją" (2008 lapkričio 18 d., antradienis, 22:39 val.)"Servisa-ICT" nesunkiai įveikė "Lytagrą" (2009 kovo 10 d., antradienis, 22:14 val.)"Kauno kvarcas" neatsilaikė prieš "Kauno energiją" (2008 lapkričio 08 d., šeštadienis, 14:59 val.)Permainingose rungtynėse pergalę iškovojo "Kauno Energija" (2009 sausio 27 d., antradienis, 21:43 val.)"Servisa ICT" antrojoje rungtynių pusėje palaužė "BBG" (2009 sausio 30 d., penktadienis, 02:13 val.)"Arauša" nepasigailėjo "Kauno energijos" (2008 gruodžio 23 d., antradienis, 22:50 val.)„Servisa-ICT“ po pratęsimo laimėjo emocijų karą (2009 vasario 25 d., trečiadienis, 01:31 val.)Graži "Kauno energijos" pergalė (2009 vasario 13 d., penktadienis, 22:43 val.)