SERVISA-ICT vs VĖJŲ LINIJA (65:53)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 18 d., Antradienis, 21:00 val. @ Šilduvos sporto salė, Energetikų g. 15, Kaunas LT-52368

"Servisa - ICT" įveikė "Vėjų liniją"

2008 lapkričio 18 d., Antradienis, 22:39 val., peržiūros: 5812

Šiandien (11-18), "Šilduvos" sporto salėje buvo sužaistos "Įmonių +" lygos "B" pogrupio varžybos. Jose susitiko "Servisa – ICT" (šeimininkai) ir "Vėjų linija" (svečiai) ekipos. Pirmajame kėlinyje dominavo "Vėjų linijos" krepšininkai, bet vėliau ekipos apsikeitė vaidmenimis. Aikštelės šeimininkai išlaikė iniciatyvą iki pat dvikovos galo ir iškovojo pergalę rezultatu 65:53.

Rungtynės prasidėjo "Vėjų linijos" krepšininkams laimėjus pirmąjį ginčo kamuolį, tačiau pirmieji taškus suskubo pelnyti aikštelės šeimininkai. Pirmąją kėlinio pusę svečiai net nesugebėdavo atlikti metimo, tam sutrukdydavo begalės klaidų. O šeimininkai metė daug, bet netiksliai. Vis tik, svečiai atsigavę antroje kėlinuko pusėje, perėmė iniciatyvą į savo rankas ir laimėjo atkarpą 8:12.

Antrojo kėlinio metu aikštelės šeimininkų gretose atsirado lyderis – G.Sušinskas. Pastarasis krepšininkas ėmėsi gelbėtojo vaidmens ir sėkmingai ištempė savo komandą iš duobės. O "Vėjų linijos" žaidimas ir toliau "buksavo", nepavyko susitvarkyti nei su klaidomis, nei su žemesniais, tačiau vikresniais oponentais baudos aikštelėse. Po pirmosios rungtynių pusės, rezultatu 30:24 pirmavo šeimininkai.

Po ilgosios pertraukos situacija aikštėje nepasikeitė ir "Servisa – ICT" išlaikė lyderės poziciją. "Vėjų linija" bandė taisyti padėtį, tačiau pavyko tik laimėti kovą dėl atšokusių kamuolių, o metimų taiklumo procentas vis dar išliko itin žemas. Svečių gretose lyderio rolės bandė imtis V.Vaškevičius, tačiau iš to nieko doro neišėjo ir po trečiojo kėlinio "Servisa – ICT" turėjo 12-os taškų persvarą (52:40).

Rungtynių pabaigoje abi ekipos sumažino žaidimo tempą. Tačiau šeimininkai tai darė specialiai taupydami jėgas, o "Vėjų linija" nesugebėdama pasipriešinti stipresniems varžovams. Pasibaigus dvikovos laikui "Servisa – ICT" šventė pergalę rezultatu 65:53.

"Servisa – ICT" gretose nesulaikomas buvo G.Sušinskas, surinkęs 31 tašką (8 atk. kam.).

"Vėjų linijos" ekipoje daugiausiai pasižymėjo V.Vaškevičius – 20 taškų ir 14 atkovotų kamuolių.

"Sistematika" tik po pratesimo įveikė "Vėjų Liniją" (2009 vasario 12 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)"Servisa-ICT" nesunkiai įveikė "Lytagrą" (2009 kovo 10 d., antradienis, 22:14 val.)"Sistematika" nugalėjo "Vėjų liniją" (2009 sausio 30 d., penktadienis, 13:17 val.)"Kauno energija" nupūtė "Vėjų liniją" (2008 lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 23:16 val.)"Servisa - ICT" nesunkiai įveikė "Baltijos baldų grupės" ekipą (2009 vasario 27 d., penktadienis, 23:18 val.)"Baltijos baldų grupė" nesunkiai įveikė "Vėjų liniją" (2008 spalio 24 d., penktadienis, 21:45 val.)"Servica-ICT"svečiuose palaužė "Kauno Energiją" (2009 sausio 23 d., penktadienis, 23:06 val.)"Elektro montuotojas" nesunkiai nugalėjo "Vėjų liniją" (2009 sausio 14 d., trečiadienis, 21:38 val.)"FC & Kauno Kvarcas" eliminavo "Vėjų liniją" (2009 kovo 17 d., antradienis, 22:38 val.)"Autokontaktas" sugebėjo palaužti "Vėjų liniją" (2008 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 23:53 val.)