Lietuvos geležinkeliai vs Baubilas & Verslo pasaulis (60:68)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 19 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Antroje rungtynių pusėje sustoję „Lietuvos geležinkeliai“ atidavė pergalę „Baubilui & Verso pasauliui“

2016 spalio 19 d., Trečiadienis, 23:13 val., peržiūros: 1409

Trečiadienį, spalio 19 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Lietuvos geležinkelių“ ir svečių „Baubulo & Verslo pasaulio“ ekipų. Pirmojoje susitikimo pusėje dominavę „Lietuvos geležinkeliai“ įgijo penkiolikos taškų atotrūkį, tačiau po ilgosios pertraukos žaidimo kontrolę perėmę svečiai panaikino deficitą bei perėmę iniciatyvą iškovojo pergalę rezultatu 60:68 (21:13, 17:10, 9:18, 13:27).

Susitikimo pradžia buvo apylygė, tačiau įpusėjus pirmajam kėlinukui septynis taškus be atsako surinkę aikštės šeimininkai kiek atitrūko. Vėliau žaidimas ir vėl išsilygino, bet keliais taškais priekyje vistiek buvo „Lietuvos geležinkeliai“. Po S. Ragausko taiklaus tolimo šūvio aikštės šeimininkai įgijo dar didesnį atotrūkį, kuris po pirmojo kėlinuko siekė aštuonis taškus. Antrame kėlinuke svečiai iškart puolė tirpdyti deficitą, tačiau visas pastangas nubraukė taiklus A. Grabausko tritaškis. Vėliau penkis taškus iš eilės surinkęs T. Šimkus suteikė „Lietuvos geležinklelias“ jau dviženklį pranašumą, kurį pastarieji išsaugojo iki pat ilgosios pertraukos pradžios. 38:23.

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai tarsi sustojo, kuo puikiai naudojosi „Baubilas & Verslo pasaulis“, taip jau per pirmas kelias trečiojo kėlinuko minutes sumažinęs atsilikimą iki devynių taškų. Kiek vėliau „Lietuvos geležinkeliai“ dar bandė atsitiesti, tačiau ir toliau priešininkų gynybą perlipdavę svečiai sumažino deficitą iki šešių taškų. Paskutinės rungtynių dalies pradžioje iš toli pasižymėjo A.Urbonas bei T. Vaišvila. Pastarasis smeigė tritaškį su varžovo pražanga ir realizavęs baudos metimą išvedė savo komandą į priekį. Pajutę kraujo skonį „Baubilo & Verslo pasaulio“ krepšininkai tik dar labiau suaktyvino gynybą, ko pasekoje ir puolimas suaktyvėjo. Per likusį laiką aikštės šeimininkai nebeturėjo jokių šansų ir pergale džiaugėsi svečių žaidėjai. 60:68.

Po pergalės Ramūnas Švagždys kalbėjo: „Žaidimą perlaužti padėjo gynyba. Sustojome trise priekyje, dviese gale, apsigynėme, pradėjome aktyviau dengtis, ko pasekoje atsirišo ir krepšys, pradėjome pataikyti ir laimėjome“.

„Lietuvos geležinkeliai“: Tadas Šimkus – 23 tšk. (6 išpr. praž.), Mindaugas Visockis – 9 tšk., Simas Ragauskas – 8 tšk.

„Baubilas & Verslo pasaulis“: Tomas Vaišvila – 12 tšk. (5 išpr. praž.), Aidas Urbonas – 12 tšk. (8 rezult. perd.), Vytautas Mačys – 11 tšk. (11 atk. kam.), Mindaugas Samuolis – 11 tšk.

Pranašumą išsaugoję „Lietuvos geležinkeliai“ pasiekė antrą pergalę (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:27 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Ryterna“ įveikė „Baubilas & Verslo pasaulis“ komandą (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ sunkiai nupūškavo iki pergalės prieš „Rimo & Patikima linija“ komandą (2017 kovo 04 d., šeštadienis, 21:18 val.)„Rimo & Patikima linija“ nespėjo paskui „Baubilas & Verslo pasaulis“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 23:28 val.)Po kietos kovos pergalę iškovojo „Baubilas & Verslo pasaulis“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 19:47 val.)Antroje rungtynių pusėje spurtavusi „Baubilo & Verslo pasaulio“ ekipa įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2017 kovo 07 d., antradienis, 22:11 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ nesunkiai įveikė „Enersteną“ (2016 gruodžio 11 d., sekmadienis, 19:30 val.)Per ketvirtą kėlinį vos du taškus sukrapštę „Kauno tiltai“ krito prieš „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 00:03 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ įrodė savo pranašumą prieš „Best 4 You“ (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 20:02 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ iššvaistė 23-ijų taškų persvarą ir patyrė skaudžią nesėkmę (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 23:28 val.)