Sporto manija vs DNC prekyba (75:86)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 17 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Lyderių dvikovoje pergalę iškovojo „DNC prekyba“

2020 vasario 17 d., Pirmadienis, 22:43 val., peržiūros: 743

Vasario 17 dieną, 21:00 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „30+“ lygos komandos „Sporto manija“ (šeimininkai) ir „DNC prekyba“ (svečiai). Kaip ir buvo galima tikėtis lygos lyderių dvikova buvo verta dėmesio, vis tik geresnį žaidimą iki ilgosios pertraukos demonstravę „DNC prekyba“ krepšininkai susikrovė solidų pranašumą ir pasiekė pergalę, laimėdami rezultatu 75:86 (21:28, 14:30, 20:8, 20:20).

Rungtynes labai užtikrintai pradėjo „DNC prekyba“ ekipa, žaidėjai pataikė net ir labai sudėtingus metimus, bei sparčiai tolo, skirtumas antrame kėlinuke tapo dviženklis, kol galiausiai „DNC prekyba“ puolimas jau leido ir triuškinti varžovus. Ilgoji pertruka prasidėjo esant labai dideliam skirtumui 35:58.

Antroje rungtynių dalyje „DNC prekyba“ komandos puolimas sustojo, o tuo pasinaudoję „Sporto manijos“ krepšininkai ėmė artėti, iš pradžių skirtumas tik kiek aptirpo, bet galiausiai šeimininkai pajautė, kad šiandien dar niekas nėra prarasta ir sugebėjo visiškai priartėti, skirtumas ištirpo iki vienintelio taškelio, bet perlaužti rungtynių eigos „Sporto manijai“ nepavyko, „DNC prekyba“ atsitiesė, susigražino dviženklį pranašumą ir tvirtai finišavo. Susitikimas baigėsi rezultatu 75:86.

Donatas Budginas („DNC prekyba“):

„šiandien gausiai susirinkome, leidome visiems pažaisti, todėl išvaistėme persvarą. Bet svarbu laiku atsitiesėme ir laimėjome“.

Atkaklioje kovoje „Timac Agro ‒ LSMU“ iškovojo pergalę prieš „DNC prekyba“ (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 19:58 val.)Ketvirtajame kėlinyje spurtavę „DNC prekyba“ palaužė „UNO“ (2020 sausio 28 d., antradienis, 00:34 val.)„UNO“ tik po prątesimo nusileido „DNC prekyba“ (88:94) (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 00:05 val.)Permainingoje kovoje „Night Club Basement“ turėjo pripažinti „DNC prekybos“ pranašumą (2020 kovo 02 d., pirmadienis, 22:09 val.)„30+“ lygos pirmenybėse pirmąją vietą iškovojo „Sporto Manija“ (2020 rugsėjo 26 d., šeštadienis, 17:32 val.)Lemiamą ketvirtį triuškinamai laimėjusi „Sporto manija“ pavogė pergalę iš „Šilainių“ (2020 sausio 27 d., pirmadienis, 22:47 val.)30+lygos pirmenybėse: dviženklę „Sporto manija“ komandos persvarą panaikinę „DNC prekyba“ šventė pergalę (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 23:55 val.)30+lygos pirmenybėse: išvargta „DNC prekyba“ pergalė prieš „Šilainiai“ krepšininkus (2020 sausio 05 d., sekmadienis, 15:49 val.)„Kauno technologijos universitetas“ nusileido „DNC prekyba“ (71:96) (2020 sausio 27 d., pirmadienis, 01:10 val.)„Sporto manija“ įtikinamai nugalėjo „Siusk.lt“ (2019 lapkričio 09 d., šeštadienis, 17:41 val.)