DNC prekyba vs Sporto manija (81:83)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Didysis finalas
2020 rugsėjo 26 d., Šeštadienis, 15:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„30+“ lygos pirmenybėse pirmąją vietą iškovojo „Sporto Manija“

2020 rugsėjo 26 d., Šeštadienis, 17:32 val., peržiūros: 1115

Rugsėjo 26 dieną, 16:00 valandą, „Kauno Energija“ sporto salėje įvyko „30+“ lygos finalo rungtynės, kuriose dėl pirmos vietos susitiko šeimininkai „DNC Prekyba“ ir svečiai „Sporto manija”. Visas rungtynes pirmavę "DNC Prekyba" apmaudžiai suklydo rungtynių pabaigoje ir paleido pergalę iš rankų. Rungtynės baigėsi rezultatu 81:83 (19:19, 22:13, 21:21, 19:30).

Nuo rungtynių pradžios aikštelėje užvirė arši, bet protinga kova. Visą kėlinį komandos žaidė taškas į tašką ir pirmą kėlinį pabaigė lygiomis 19:19. Antrajame kėlinyje situacija šiek tiek keitėsi. „Sporto manija“ dažnai kliovėsi tolimais metimais, tačiau beveik visi metimai skriejo pro šalį ir tuo pasinaudoję „DNC Prekyba“ po truputį didino pranašumą ir po dviejų kėlinių pirmavo jau 12 taškų skirtumu 44:32.

Trečiajame kėlinyje aiktšelėje užvirė tikras chaosas. Nepatenkinti teisėjų švilpukais žaidėjai leido emocijoms imti viršų ir prisirinko nereikalingų nuobaudų. Tačiau skirtumas tarp komandų beveik nekito ir po trečio ketvirčio priekyje buvo „DNC Prekyba“ rezultatu 62:53. Lemiamajame ketvirtyje per pirmas tris kėlinio minutes "Sporto manija" prisivijo varžovus ir likusios 7 minutės virto aršia kova dėl kiekvieno taško. Iki rungtynių pabaigos nežymią persvarą turėjusi "DNC Prekyba" skaudžiai suklydo paskutinėmis sekundėmis ir "Sporto manija" nugvelbė pergalę bei pirmąją vietą rezultatu 81:83.

6 išpr. praž.

30+lygos pirmenybėse: dviženklę „Sporto manija“ komandos persvarą panaikinę „DNC prekyba“ šventė pergalę (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 23:55 val.)„Šilainiai“ antroje pusėje nusileido „Sporto manija“ (62:76) (2019 lapkričio 02 d., šeštadienis, 02:18 val.)„UNO“ tik po prątesimo nusileido „DNC prekyba“ (88:94) (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 00:05 val.)30+lygos pirmenybėse: išvargta „DNC prekyba“ pergalė prieš „Šilainiai“ krepšininkus (2020 sausio 05 d., sekmadienis, 15:49 val.)Lyderių dvikovoje pergalę iškovojo „DNC prekyba“ (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 22:43 val.)„DNC prekyba“ įrodė savo pranašumą prieš „Dumblą“ (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 19:15 val.)„Sporto manija“ panaikino penkiolikos taškų deficitą ir iškovojo pergalę prieš „UNO“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 21:59 val.)Lemiamą ketvirtį triuškinamai laimėjusi „Sporto manija“ pavogė pergalę iš „Šilainių“ (2020 sausio 27 d., pirmadienis, 22:47 val.)„DNC prekyba“ sezono pratęsime dar kartą įveikė „Siusk.lt“ ir žengė į pusfinalį (2020 rugsėjo 06 d., sekmadienis, 22:09 val.)„Sporto manija“ atsigavo antrajame ketvertį ir iškovojo pergalę (2020 sausio 05 d., sekmadienis, 19:05 val.)