DNC prekyba vs UNO (93:87)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 27 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Ketvirtajame kėlinyje spurtavę „DNC prekyba“ palaužė „UNO“

2020 sausio 28 d., Antradienis, 00:34 val., peržiūros: 687

Pirmadienį, sausio 27 diena, Kauno „Energijos“ sporto salėje įvyko 30+ lygos pirmenybės tarp šeimininkų: „DNC prekyba“ bei svečių - „UNO“. Ketvirtajame kėlinyje taikliais tritaškiais varžovus „baudę“ šeimininkai, sunkią pergalę šventė rezultatu: 93:87 (23:22, 20:31, 22:22, 28:12).

Pirmas kėlinys prasidėjo rezultatyviai, abi komandos keitėsi taikliais metimais tiek iš dvitaškio (50%/50%), tiek iš tritaškio (40%/60%) zonos. Po pirmojo kėlinio rezultatas išliko apylygis 20:32. Antrajame kėlinyje dėka gero G. Šuklevičiaus ir V. Želvio žaidimo puolime bei gynyboje, svečiai išsiveržė į priekį dviženkle taškų persvara 43:53.

Trečiajame kėlinyje vyko įnirtinga kova, nė viena iš komandų neketino nusileisti priešininkams, todėl persvara tarp komandų išliko nepasikeitusi 65:75. Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai spurtavo. Geras K. Meiliūno žaidimas puolime bei energinga G. Jevstignejevo kova po krepšiu leido šeimininkams perimti rungtynių kontrolę bei iškovoti pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 93:87.

„DNC prekyba“ komandos trenerio Donato Budgino komentaras:

Šiandien varžovai buvo kandūs, tačiau mūsų komanda stengėsi, gerai gynėmės bei užpuolėme varžovus rungtynių gale.

„DNC prekyba“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Dumblą“ (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 20:14 val.)Lyderių dvikovoje pergalę iškovojo „DNC prekyba“ (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 22:43 val.)„DNC prekyba“ puikaus lemiamo ketvirčio dėka palaužė „Šilainius“ (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 22:09 val.)„DNC Prekyba“ įtikinamai nugalėjo „Siusk.lt“ (2019 lapkričio 25 d., pirmadienis, 20:16 val.)„DNC prekyba“ neturėjo vargo su „Timac Agro‒ LSMU“ (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 23:08 val.)Permainingoje kovoje „Night Club Basement“ turėjo pripažinti „DNC prekybos“ pranašumą (2020 kovo 02 d., pirmadienis, 22:09 val.)„DNC prekyba“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „Siusk.lt“ (2020 sausio 31 d., penktadienis, 19:40 val.)„DNC Prekyba“ nesunkiai įveikė „Timac Agro ‒ LSMU“ (2020 rugsėjo 19 d., šeštadienis, 15:42 val.)Puikiai besipriešinę „Night Club Basement“ turėjo pripažinti „UNO“ pranašumą (2020 sausio 21 d., antradienis, 22:45 val.)30+lygos pirmenybėse: išvargta „DNC prekyba“ pergalė prieš „Šilainiai“ krepšininkus (2020 sausio 05 d., sekmadienis, 15:49 val.)