Subaru klubas vs Peugeot klubas Vilnius (65:51)Lietuvos autoklubų lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 kovo 01 d., Šeštadienis, 12:15 val. @ S.Stanevičiaus vidurinė mokykla, S.Stanevičiaus g. 25, Vilnius LT-07133

Subaru klubas nugalėjo Peugeot kluba (65-51) Vilniaus pogrupis

Sirgaliai sukande dandis laukė pirmosios "Subaru klubo" pergalės
2008 kovo 01 d., Šeštadienis, 13:48 val., peržiūros: 8240

Kovo 1 dieną S.Stanevičiaus vid.mokykloje ginklus surėmė dvi ekipos, kurios, kovoja del kelelapių į kitą etapą Vilniaus pogrupyje, - šeimininkai "Subaru klubas" ir svečiai "Peugeot klubas". Rungtynėse buvo gausu emocijų: beveik tris ketvirčius "Peugeot komanda" kovojo ne tik prieš "Subaru ekipą", bet ir prieš teisėjus. Tokia kova jiems buvo ne į naudą ir jie leido varžovams įgyti dviženklį pranašumą. Tik ketvirtajame, lemiamame ketvirtyje svečiai susigriebė ir likus žaisti lygiai pusei ketvirtojo kėlinio, laimėjo atkarpa 1-8 . Tačiau tai buvo vienintelis momentas, kai svečiai galėjo pagalvoti apie pergalę. 6 "sausus" taškus pelnę Subariečiai daugiau neleido varžovams pagalvot apie laimėjimą ir šventė pergalę rezultatu 65:51. Tai buvo pirmoji “Subaru klubo" pergalė šių pirmenybių metu Vilniaus pogrupyje, ir tai jiems leido pakilti iš lentelės dugno pralenkiant tiek pat pergalių turinčią "Rover ekipą".

Pirmasis kėlinys puikiai apibūdina visas rungtynes: "Subaru klubas" bėga į priekį, o svečiai vejasi, bet kai prisiveja, tuojau pat vėl viską reikia pradėti iš naujo, nes varžovai vėl įsiveržia į priekį. Ketvirtį17:11 laimėjo šeimininkai.

Antrasis kėlinys parodė, kieno nervai šaltesni. Nors ir dvitaškio zonoje geriau žaidė svečiai, iš tolėliau geriau mėtyti sekėsi "Subariečiams", galbūt dėl to, kad jie dažniau pasirinkdavo tokią atakos baigtį. Pirmąją susitikimo pusę jie laimėjo rezultatu 32:20.

Po didžiosios pertraukos situacija vis aštrėjo: kova darėsi itin kieta. Vis dėlto, geriau sekėsi šeimininkams, kurie įgijo 15 taškų pranašumą. Subariečiai, ketvirtį laimeję dar 3 taškais, jį užbaigė rezultatu - 45:30.

Paskutiniame ketvirtyje svečiai stojo į žūtbūtinį mūšį: per penkias minutes puikiu žaidimu sugebėjo sumažiniti skirtumą iki 7 taškų. Tiesa, po to, 6 taškus be atsako, pelnė šeimininkai per likusį laiką sugebėjo išlaikyti pergalei reikalingą rezultatą, nors varžovai ir bandė "užmėtyti" tolimais metimais "Peugeot klubas", bet jie skriejo pro šalį ir pergalę rezultatu 65:51 šventė šeimininkai.

Geriausiai nugalėtojų gretose pasirodė R.Butkevicius ( 23 taškai ), D.Matuliauskas ( 21 taškas ).

Svečių komandoje pasižymėjo G.Mackevicius ( 39 taškai, 17 atkovoti kamuolių ).

BMW klubas Vilniaus pogrupi ir toliau skina pergales (2008 vasario 09 d., šeštadienis, 21:52 val.)"Lietuvos Ford Scorpio Klubas" puse kojos "Autoklubų" pusfinalyje (2008 balandžio 22 d., antradienis, 22:49 val.)Po atkaklios kovos BMWklubas palaužė Subarukluba (2008 sausio 20 d., sekmadienis, 20:23 val.)Civicclub nesunkiai įveikė Subaruklubą rezultatu (46-37) (2008 sausio 27 d., sekmadienis, 17:35 val.)Po atkaklios kovos Vilniaus pogrupyje Peugeot klubas šventė pergalę prieš Rover klubą (2008 sausio 29 d., antradienis, 22:36 val.)Ford Scorpio klubas pirmieji pateko į AK lygos pusfinalį (2008 balandžio 27 d., sekmadienis, 12:17 val.)Autobanginiai savo aikstelėje sutriuškino Subaru klubą 77-41 (2008 vasario 17 d., sekmadienis, 20:53 val.)