Autobanginiai vs Subaru klubas (77:41)Lietuvos autoklubų lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 vasario 17 d., Sekmadienis, 14:15 val. @ Radvilų gimnazija (Gelvonų g. 55) Vilnius sekmadienis 14h-16h

Autobanginiai savo aikstelėje sutriuškino Subaru klubą 77-41

2008 vasario 17 d., Sekmadienis, 20:53 val., peržiūros: 7031

Įsibėgėja Autoklubų lygos sezonas, sužaistos dar vienerios Vilniaus pogrupio rungtynės (02-17), kuriose susitiko Autobanginiai vs Subaruklubą, rungtynes laimėjo šeimininkai 77-41 (11-13; 22-10; 17-7; 27-11).

Pirmojo kėlinio metu aikštelės šeimininkai jautiesi šiek tiek sutrikę, todėl pirmąjį ketvirtį laimėjo subariečiai 11-13. Varžybas svečiai pradėjo spurtu 6-0, vėliau keliom atakom atsakė ir šeimininkai. Sekė daug klaidų tiek šeimininkų pusėj, tiek svečių komandoje – taip ir baigėsi pirmasis kėlinys – nerezultatyviai, svečių naudai.

Antrasis kelinys, anaiptol, neprilygo pirmojo, – šeimininkai tiesiog pradėjo trypti savo varžovus, svečiams teleidę įmest 10 taškų. Tuo tarpu patys įmetė 22 taškų ir komandos išėjo ilsėtis esant rezultatui 33-23 Autobanginių naudai.

Po ilgosios pertraukos situacija aikštelėje nepasikeitė. Autobanginiai ir toliau tolo nuo savo varžovų ir trečiojo kėlinio metu padidino savo persvarą dar 10 taškų, – rezultatas tapo 50-30.

Ketvirtasis kėlinys liko tik kaip formalumas, – Subariečiai net neįstengė pasipriešinti varžovams. Autobanginiams įsibėgėjus nuo antrojo kėlinio, ketvirtajame dar labiau sutriuškino savo varžovus ir jį laimėjo net 16 taškų skirtumu. Varžybos baigėsi rezultatu 77 – 41 Autobanginių naudai.

Autbanginių komandoje savo puikiu žaidimu išsiskyrė D.Grinkas, įmetęs 30tšk, jam talkino V.Rudėnas, įmetęs 15tšk, atkovojęs 11 kam. ir surinkęs dvigubą dublį kartu su komandos draugu V.Kasperavičiumi, kuris įmetė 10tšk. ir atkovojo 12kam.

Subaruklubo komandoje A.Buras pelnė 16tšk., R.Butkevičius – 13tšk.

Civicclub nesunkiai įveikė Subaruklubą rezultatu (46-37) (2008 sausio 27 d., sekmadienis, 17:35 val.)Vilniaus progrupyje auto.Banginiai nugalėjo Civic klubą (2008 sausio 20 d., sekmadienis, 20:17 val.)Autoklubų lygoje auto.Banginiai tiesiog nušlavė "Rover klubą" (2008 sausio 22 d., antradienis, 22:53 val.)Po atkaklios kovos BMWklubas palaužė Subarukluba (2008 sausio 20 d., sekmadienis, 20:23 val.)Finišavo "Lietuvos autoklubų lyga" (2008 birželio 13 d., penktadienis, 00:31 val.)" Lietuvos BMW klubas Kaunas" nušlavė "Autobanginių" ekipą (2008 gegužės 17 d., šeštadienis, 20:06 val.)Nerezultatyviose varžybose "Autobanginių" pergalė (2008 balandžio 26 d., šeštadienis, 21:00 val.)Subaru klubas nugalėjo Peugeot kluba (65-51) Vilniaus pogrupis (2008 kovo 01 d., šeštadienis, 13:48 val.)Ford Scorpio klubas pirmieji pateko į AK lygos pusfinalį (2008 balandžio 27 d., sekmadienis, 12:17 val.)"Lietuvos Ford Scorpio Klubas" puse kojos "Autoklubų" pusfinalyje (2008 balandžio 22 d., antradienis, 22:49 val.)