Lietuvos BMW klubas Vilnius vs Peugeot klubas Vilnius (62:49)Lietuvos autoklubų lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 vasario 09 d., Šeštadienis, 14:15 val. @ S.Stanevičiaus vidurinė mokykla, S.Stanevičiaus g. 25, Vilnius LT-07133

BMW klubas Vilniaus pogrupi ir toliau skina pergales

komandos tariasi kaip geriau sustrateguoti savo žaidimą
2008 vasario 09 d., Šeštadienis, 21:52 val., peržiūros: 8535

Įsibėgėja Autoklubų lyga, (02 09) sužaistos dar vienos Vilniaus pogrupio varžybos, kuriose triumfavo "Vilniaus BMW klubo" ekipa. Ji namuose 62:49 (18:15, 17:12, 16:8, 11:14) nugalėjo Peugeot klubą.

Rungtynes abi komandos pradėjo apylygiai. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 18:15 šeimininkų naudai.

Antrojoje kėlinuko pusėje ir toliau dominavo "BMW klubas", kuris savo persvarą dar šiek tiek padidino – krepšininkai baigė kėlinuką būdami priekyje 35:27.

Trečiajame kėlinyje žaidimas lyg ir nepasikeitė, visoje aikštėje dominavo šeimininkų krepšininkai. Puiki gynyba bei įspūdingas J.Treinio žaidimas per visą kėlinį leido atitrūkti BMW komandai. Peugeot klubas tiesiog neatsilaikė trečiajam kėliny ir pelnė tik 8 taškus. Tuo tarpu aikštės šeimininkai į jų krepšį primėtė 16 taškų ir kėlinį baigė rezultatu 51:35.

Paskutiniajame kėlinyje aikštės šeimininkai leido visiems savo žaidėjams išbėkt į aikstelę, tad žaidimas tapo apylygiu. BMW klubo persvara per visą kėlinį išliko ta pati – 16 taškų. Tik paskutiniuoju metimu, aidint švilpukui, skelbenčiam rungtynių pabaigą, pataikė V.Mikelaitis ir taip sušvelnino rezultatą iki 13 taškų. BMW klubas šventė antrąją pergalę rezultatu 62:49.

Nugalėtojų gretose naudingiausias buvo J.Treinys – 14 taškų, 8 atkovotų kamuolių. Jam talkino G.Plytnikas, pelnęs 8 taškus, perdavęs net 10 rezultatyviu perdavimų ir surinkęs 22 naudingumo balus.
Peugeot klubo gretose išsiskyrė: G.Mackevičius – 18 taškų, 11 atkovotų kamuolių bei atlikęs dvigubą dublį antrose iš eilės rungtynėse, D.Jasulevičius – 13 taškų bei 7 atkovoti kamuoliai.

Subaru klubas nugalėjo Peugeot kluba (65-51) Vilniaus pogrupis (2008 kovo 01 d., šeštadienis, 13:48 val.)Po atkaklios kovos Vilniaus pogrupyje Peugeot klubas šventė pergalę prieš Rover klubą (2008 sausio 29 d., antradienis, 22:36 val.)Atkrintamasias varžybas "Lietuvos BMW klubas Kaunas" pradėjo pergale (2008 balandžio 19 d., šeštadienis, 18:24 val.)Po atkaklios kovos BMWklubas palaužė Subarukluba (2008 sausio 20 d., sekmadienis, 20:23 val.)"Lietuvos BMW klubas Kaunas" tik paskutiniame kėlinyje galutunai pribaigė varžovus ir pateko į "Autoklubų" lygos pusfinalį (2008 gegužės 08 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)Civicclub skėlė "skaudų antausį" BMWklubui neragavusiam pralaimėjimo kartėlio (31-44) (2008 vasario 23 d., šeštadienis, 17:13 val.)Civicclub tiesiog nepasigailėjo BMWklubo ir laimėjo rungtynes rezultatu (95-28) (2008 balandžio 06 d., sekmadienis, 18:52 val.)"Rover" klubo revanšas prieš "BMW " klubą (2008 kovo 29 d., šeštadienis, 16:46 val.)