0Septyni vs 916 (78:53)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 gegužės 02 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„0Septyni“ neturėjo vargo su „916“

2019 gegužės 02 d., Ketvirtadienis, 22:38 val., peržiūros: 508

Ketvirtadienį, Gegužės 2 – ąją dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturo“ taurės rungtynės 2019, „Iššūkio“ taurės, aštuntfinalis, pirmosios serijos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „0Septyni“ priemė svečius „916“.

Pirmasis ketvertis prasidėjo šeimininkų spurtu 9:3 ir jie iškart pradėjo diktuoti savąjį žaidimą. Sužaidus 6 minutes šeimininkams pavyko pabėgti į priekį ir susikrauti 10 taškų persvarą, svečiai bandė mažinti skirtumą, bet jiems sunkiai sekėsi ir jau šeimininkų pranašumas, besibaigiant kėliniui, pakilo iki dvylikos taškų – 23:11. Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje per daug nesikeitė. Penktąją minutę žaidimas buvo sustojęs, nes abi komandos įsivėlė į greitą žaidimą ir darė vien klaidas arba baudas. Vis tik, per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios geriau pasirodę šeimininkai sugebėjo padidinti savo persvarą iki 23 taškų – 43:20.

Nors svečiams ir buvo pavykę spurtuoti ir sumažinti išaugusį varžvotų deficitą, bet tada šeimininkai paprašė minutės per traukėlės, o po jos ir toliau rodė priešininkams kaip reikia žaisti.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai kiek atsipalaidavo. Nors svečiams ir buvo pavykę spurtuoti ir sumažinti išaugusį varžovų deficitą(44:32), bet tada šeimininkai paprašė minutės per traukėlės, o po jos ir toliau rodė priešininkams kaip reikia žaisti ir besibaigiant kėliniui vėl atkūrė solidžią persvarą ir po trijų ketverčių komandas skyrė 20 taškų – 54:34. Paskutinėje rungtynių dalyje stebuklų neįvyko ir visą eigą kontroliavę „0Septyni“ išsaugojo pergalę savo rankose rezultatu – 78:53.

„Kauno NTI-PN“ Pavasario „Sportturas“ taurę pradėjo nesunkia pergale prieš „916“ (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 20:03 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ paliko be pergalių „916“ ekipą (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 21:47 val.)Puiki varžybų pradžia nulėmė „0Septyni“ ekipos pergalę (2019 kovo 28 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)G. Jaščericinas išplėšė „0Septyni“ ekipai pergalę, tačiau pirma vieta grupėje vistiek atiteko „Dakra ‒ Košmarui“ (2019 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 21:22 val.)„Kauno rami“ tik po atkaklios kovos įveikė „0Septyni“ ekipą (2019 gegužės 09 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)„Kauno NTI-PN“ palaužė negausiai susirinkusius „0Septyni“ vyrus (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 19:57 val.)