BC „Boom“ vs BC „Rhino“ (88:89)Vasaros „Sportturas“ taurė 2021 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 liepos 15 d., Ketvirtadienis, 21:45 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Rimto pastiprinimo sulaukusi BC „Rhino“ vos ne vos įveikė BC „Boom“ ekipą

2021 liepos 15 d., Ketvirtadienis, 23:28 val., peržiūros: 655

Ketvirtadienį, liepos 14 dieną, Kauno TPMC sporto salėje įvyko Vasaros „Sportturas“ taurės 2021 rungtynės tarp B pogrupio komandų – vietos BC „Boom” bei svečių BC „Rhino“.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo svečių ekipa, kuri puikiai atrodė gynyboje ir pelnė nemažai taškų iš greitų atakų. Net neįpusėjus kėliniui, jie jau turėjo dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinio laiką BC „Rhino“ dar labiau padidino savo atotrūkį. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 11:27. Antrojo ketvirčio metu BC „Boom“ ekipai jau pavyko pristabdyti varžovų bėgimą į priekį ir skirtumas tarp komandų per daug nekito. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 33:52.

Trečiojo ketvirčio pradžioje vaizdas aikštelėje per daug nesikeitė. Skirtumas tarp komandų taip pat. Ketvirčiui perkopus į antrąją pusę, BC „Boom“ pradėjo nedideliais žingsniais karpyti savo atsilikimą ir pelnė septynis taškus be atsako. Per likusį kėlinio laiką šeimininkai dar šiek tiek apmažino savo atsilikimą, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 58:65. Lemiamą ketvirtį šeimininkai pradėjo 13:0 spurtu ir gana greitai persvėrė rezultatą savo naudai. Vėliau komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais, bet antroje ketvirčio pusėje BC „Rhino“ sugrįžo į ritmą, panaikino deficitą, o likus žaisti pusantros minutės, įgijo keturių taškų pranašumą. Visgi, BC „Boom“ gana greitai likvidavo atsilikimą ir įgijo patys minimalų pranašumą. Likus žaisti septynias sekundes, T.Šorius išvedė svečių ekipą į priekį ir paliko paskutinę ataką išsigelbėti šeimininkams. Visgi, paskutinis jų išpuolis pasibaigė klaida ir BC „Rhino“ šventė pergalę minimaliu skirtumu. Galutinis rungtynių rezultatas 88:89.

6 perimt. kam.

„ICE“ nesunkiai įveuikė BC „Boom“ (2021 liepos 20 d., antradienis, 22:03 val.)„Remza“ pervažiavo BC „Rhino“ ekipą (2021 liepos 14 d., trečiadienis, 20:01 val.)Pasipriešinimo nesulaukę „R2P Sport“ žengė į pusfinalį (2021 liepos 22 d., ketvirtadienis, 23:43 val.)„Ariogala“ antroje rungtynių pusėje įveikė BC „Rhino“ (2021 liepos 20 d., antradienis, 22:00 val.)Antrajame kėlinyje atitrūkę „Remza“ nugalėjo BC „Boom“ (2021 liepos 19 d., pirmadienis, 23:25 val.)„ICE“ gana lengvai patiesė BC „Rhino“ (2021 liepos 13 d., antradienis, 23:36 val.)Labai aršioje atkrintamųjų kovoje po pratęsimo į 1/4 finalį keliauja BC „Rhino“ (2021 liepos 21 d., trečiadienis, 20:42 val.)Įtemptoje kovoje paskutinėmis sekundėmis pergalę iškovojo „Ariogala“ (2021 liepos 14 d., trečiadienis, 21:56 val.)