Gemavila vs Artstone (45:63)Vasaros „Sportturas“ taurė 2021 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 liepos 13 d., Antradienis, 21:00 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Artstone“ nesunkiai įveikė „Gemavilą“

2021 liepos 13 d., Antradienis, 22:14 val., peržiūros: 380

Liepos 13 dieną 21:00 val., „Santaros“ gimnazijos sporto salėje susitiko Vasaros “Sportturas” taurės komandos „Gemavila“ ir „Artstone“. Rungtynės baigėsi rezultatu 45:63 (9:17, 12:7, 11:22, 13:17).

Rungtynės pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais, tačiau komandoms apšilus „Artstone“ pradėjo aršiau gintis ir sukaustė varžovus savo aikštelės pusėje. Per 7 kėlinio minutes „Gemavilai“ pavyko pelnyti vos 2 taškus ir varžovai susikrovė 9 taškų pranašumą 5:14. Kėlinio pabaigoje šeimininkai truputį pabudo ir iki kėlinio pabaigos šiek tiek sušvelnino atsilikimą 9:17.

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai dar padidino pranašumą iki 13 taškų (9:22), tačiau tuomet pavyko užsikurti „Gemavilai“ ir sukurti 11:2 spurtą, po kurio šeimininkai priartėjo rezultatu 21:24.

Po ilgosios pertraukos „Artstone“ neužtruko nukautuodami varžovus vėl sukaustant juos gynyboje ir surengiant 2:17 spurtą, po kurio varžovams nepavyko atsitiesti. Trečio kėlinio pabaigoje šeimininkams dar pavyko šiek tiek sumažinti atsilikimą iki 14 taškų, tačiau paskutiniame ketvirtyje svečiai toliau dominavo ir rezultatu 45:63 pergalę šventė "Artstone".

8 taškai

„Artstone“ pervažiavo kukliai susirinkusius „Omega“ (2021 liepos 15 d., ketvirtadienis, 21:52 val.)„Artstone“ nesulaukė pasipriešinimo pusfinalyje (2021 liepos 26 d., pirmadienis, 20:57 val.)„Jaučakiai“ neturėjo vargo prieš „Gemavilą“ (2021 liepos 21 d., trečiadienis, 22:04 val.)Alytaus „Vendetta“ po sunkios kovos palaužė „Gemavila“ komandą (2021 liepos 12 d., pirmadienis, 23:18 val.)„Artstone“ lengvai patiesė svečius iš Alytaus (2021 liepos 19 d., pirmadienis, 20:22 val.)Atkaklioje finalo dvikovoje pirmos vietos taurę nusinešė „Remza“ (2021 liepos 27 d., antradienis, 22:30 val.)