LSU vs GZP (70:91)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 sausio 16 d., Pirmadienis, 17:45 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

Antroje rungtynių pusėje „GZP“ įveikė „LSU“ komandą

2023 sausio 16 d., Pirmadienis, 18:51 val., peržiūros: 299

Sausio 16 dieną "LSU" sporto salėje įvyko "I" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "LSU" priemė svečius "GZP" komandą. "LSU" buvo pralaimėję visas keturias žaistas rungtyne, o "GZP" buvo laimėję tris kartus ir keturis kartus pralaimėję.

Rungtynes geriau pradėjo "LSU", kurie sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 4:0. Prasidėjus penktai minutei "LSU" toliau geriau žaidė ir padidino persvarą iki septynių taškų (12:5), o minutės pertraukėlės paprašė "GZP". Antroje kėlinio pusėje geriau žaidė "LSU" kurie padidino persvarą iki dviženklės (26:15).

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes komandas vis dar skyrė 11 taškų (30:19). Vėliau komandos žaidė lygiai, o kėlinio viduryje "GZP" paprašė minutės pertraukėlės (35:23). Aštuntą minutę, po "GZP" geriau sužaistos atkarpos minutės pertraukėlės paprašė "LSU" (39:30). Kėlinio pabaigoje "GZP" sumažino varžovų persvarą iki vieno taško (43:42).

Trečią kėlinį geriau pradėjo "GZP", kurie sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 43:47. Penktą minutę padidėjo persvara iki 11 taškų (44:55), "LSU" paprašė minutės pertraukėlės. Antroje kėlinio pusėje skirtumas sumažėjo iki aštuonų taškų (58:66).

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai, o "GZP" išlaikė persvarą (60:70). Antroje kėlinio pusėje "LSU" intrigos neatkūrė, o "GZP" laimėjo rezultatu 70:91.

Lukas Aleksiūnas

„GZP“ lengvai įveikė „LSU“ komandą (2023 kovo 20 d., pirmadienis, 18:37 val.)„7bet x Reunion“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą (2023 balandžio 03 d., pirmadienis, 19:10 val.)„Kautech“ antrose pusfinalio rungtynėse įveikė „GZP“ ir pateko į finalą (2023 gegužės 02 d., antradienis, 22:57 val.)„R2P Sport“ po atkaklios kovos įveikė „LSU“ jaunimą (2022 lapkričio 28 d., pirmadienis, 20:02 val.)Nesunki „Kautech“ pergalė prieš „LSU“ (2023 kovo 30 d., ketvirtadienis, 21:46 val.)„Kautech“ pervažiavo „LSU“ ekipą (2023 vasario 13 d., pirmadienis, 18:36 val.)Į vieną kasą: „R2P Sport“ sutriuškino „LSU“ (2023 vasario 19 d., sekmadienis, 23:22 val.)Įtemtose rungtynėse: „Kauno švara“ pergalė prieš „GZP“ (2022 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)„GZP“ neatsilaikė prieš „Kautech“ (2023 vasario 19 d., sekmadienis, 23:11 val.)„7bet x Reunion“ puolimas nuplovė „LSU“ ekipą (2023 sausio 22 d., sekmadienis, 17:11 val.)