ISM vs KOLPINGO KOLEGIJA (78:42)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 07 d., Penktadienis, 19:00 val. @ Pravieniškių SRPDK sporto salė, Pravieniškės

"ISM" neturėjo vargo su "Kolpingo kolegija"

2008 lapkričio 07 d., Penktadienis, 22:57 val., peržiūros: 5083

Šiandien (11-07) "Praveiniškių" sporto salėje susitiko "ISM" (šeimininkai) ir "Kolpingo kolegija" (svečiai). Komandos tik pirmame ketvirtyje žaidė apylygį žaidimą (13:13). Tačiau per likusius kėlinius šeimininkai nušlavė savo varžovus, rungtynes laimėdami 36 taškų skirtumu 78:42 (13:13, 20:10, 20:6, 25:13).

Pirmasis ketvirtis prasidėjo sėkmingiau šeimininkų ekipai. Jie jau pirmomis minutėmis atsiplėšė nuo varžovų (5:0). Antroje kėlinio pusėje "ISM" sumažinę tempą puolime ir klysdami gynyboje leido varžovams išlyginti rezultatą. Iki kėlinio pabaigos nei vienai ekipai nepavyko įgyti ryškios persvaros , o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo lygus 13:13.

Antrame ketvirtyje šeimininkai perėmę inciatyvą puikiai sužaidė tiek puolime, tiek gynyboje ir įgijo 8 taškų pranašumą (27:19). Svečių ekipa savo atakas dažnai užbaigdavo tolimais metimais iš sunkių padėčių, o tokie metimai beveik visi skriejo pro šalį. Šeimininkų ekipai ir toliau sėkmingiai užbaigiant savo atakas jų persvara vis didėjo. Kėlinuko gale komandas skyrė jau 10 taškų 33:23.

Po ilgosios pertraukos "Kolpingo kolegija" ekipa atrodė siaubingai. Trečio kėlinio pradžia pralaimėta 12:0 ,o deficitas padidėjo iki 22 taškų. Šiame kėlinyje pridarę daug klaidų svečiai patys sunkiai surasdavo laisvą praėjimą prie varžovo krepšio. Prieš lemiamą kėlinuką rezultatas buvo 53:29.

Paskutinis ketvirtis buvo tik pasismaginimas ir lyg treniruotė "ISM" ekipai.Jie ir toliau puikiai žaidę sėkmingai didino savo jau solidžią persvarą. Varžovai taip ir nesugebėjo diktuoti savo salygų ir per paskutinį kėlinuką , todėl turėjo pripažinti "ISM" ekipos pergalę rezultatu 78:42.

Po varžybų pakalbintas nugalėtojų treneris teigė , kad varžybose nugalėjo aukštesni ir truputėlį greitesni. Paklaustas ar tikėjosi tokios gan lengvos pergalės žaidžiantysis treneris neslėpė , kad tikėjosi pergalės tokiu dideliu skirtumu.

"Vaišvydava" neturėjo vargo su "Kolpingo kolegija" (2009 vasario 03 d., antradienis, 23:55 val.)"ISM" nesunkiai įveikė "Kolpingo kolegiją" (2009 sausio 16 d., penktadienis, 20:56 val.)"Ice" nesunkiai nugalėjo "Kolpingo Kolegiją" (2008 gruodžio 07 d., sekmadienis, 22:06 val.)"ARV" nesunkiai įveikė "Kolpingo kolegiją" (2008 gruodžio 17 d., trečiadienis, 22:25 val.)"Varaida" sutrypė "Kolpingo kolegiją" (2008 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:51 val.)"Kauno artmedia" nepasigailėjo "Kolpingo kolegijos" (2008 lapkričio 16 d., sekmadienis, 17:51 val.)"Krepšinis.net" nesunkiai įveikė "Kolpingo kolegija" (2009 sausio 11 d., sekmadienis, 23:49 val.)"Prienų vėjas" nesunkiai nupūtė "Kolpingo kolegiją" (2009 vasario 19 d., ketvirtadienis, 22:54 val.)"KK Snaiperiai - Krepsininkas.net" ketvirtame kėlinyje "sutrypė" "Kolpingo Kolegiją" (2009 vasario 25 d., trečiadienis, 21:57 val.)"KK SNAIPERIAI & KREPSININKAS.NET" sutriuškino "Kolpingo kolegiją" (2009 sausio 25 d., sekmadienis, 21:40 val.)