KOLPINGO KOLEGIJA vs KK SNAIPERIAI & KREPSININKAS.NET (60:81)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 25 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ V.Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas LT-50403

"KK Snaiperiai - Krepsininkas.net" ketvirtame kėlinyje "sutrypė" "Kolpingo Kolegiją"

Grumtynės dėl vietos po krepšiu
2009 vasario 25 d., Trečiadienis, 21:57 val., peržiūros: 6121

Šį vakarą, V.Kuprevičiaus vid. m-klos salėje antrą kartą susirungė "Aukso" lygos ekipos – "Kolpingo Kolegija" (šeiminnikai ), bei "KK Snaiperiai – Krepsininkas.net". Tris kėlinukus žaidimas aikštėle buvo apylygis, lyderis neaiškėjo. Vos prasidėjus ketvirtajam svečiai sėkmingai spurtavo atkarpa 0:19, taip įgydami net 20-šimties taškų erpsvarą, kurios šeimininkams sumažinti nebepavyko. Rungtynes, rezultatu 60:81 laimėjo "KK Snaiperiai – Krepsininkas.net".

Pirmuose kėliniuose neišsiskyrė nė viena komanda. Kol aikštelėje vyravo apylygis žaidimas, skirtumas tarp ekipų šokinėjo iki 4 taškų, tad lyderis neaiškėjo. Vis dėlto pirmą kėlinuką dviem taškais laimėjusi svečių komanda antrajame turėjo pripažinti tokiu pat skirtumu laimėjusius savo priešininkus. Taigi po dviejų apylygio žaidimo kėlinuku skirtumo tarp komandų nebuvo – 36:36.

Trečiajame kėlinyje komandos vis dar laikė lygybės atmosferą. Svečių ekipa išsiskyrė laimėdami kova dėl atšokusių kamuolių ( 14:9 ), o šeimininkai įmetė vienu divtaškiu metimu daugiau ( 6:7 ). Kadangi tritaškių šiame kėlinuke nebuvo pataikyta, o svečiai prie baudų linijos stojo net 6 kartus, realizavę pusę metimų jie sugebėjo įgyti minimalų pranašumą ( 50:51 ).

Ir štai lemiamame kėlinuke viskas apsivertė. Vos tik išėję į aikštelę ir puikiu žaidimu pasižymėję "KK Snaiperiai – Krepsininkas.net" žaidėjai spurtavo laimėdami atkarpą 19:0, ir atitrūkdami nuo priešininkų 20-šimčia taškų. Dar bandydami gelbėti situaciją "Kolpingo kolegijos" žaidėjai pataikė du tolimus metimus, tačiau tuoj pat turėjo žiūrėti kaip kamuolys skrodžia jų krepšinio tinklelį. Vis tik usmažinę skirtumą iki 16 taškų šeimininkams atsovaujantys žaidėjai pradėjo bauduotis, deja, jiems beliko griebtis uz galvų matant, kaip svečiai kaip tikri snaiperiai 7/8 baudos metimais perskrodė tinklelį. Paskutinėje atakoje dar sušvelninę rezultatą dviem taškais "Kolpingo Kolegijos" žaidėjai turėjo pripažinti "KK Snaiperiai – Krepsininkas.net" pranašumą pralaimėdami rezultatu 60:81.

Naudingiausiai rungtynes sužaidė "KK Snaiperius" į pergalę vedęs Š.Dimša. Pelnyęs net 34 taškus, bei išprovokavęs 7 pražangas žaidėjas susižėrė net 37 naudingumo balus.

"KK Snaiperiai & Krepsininkas.net" nesunkiai įveikė Prienų "Vėją" (2009 sausio 29 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)"KK Snaiperiai & Krepšininkas.net" neturėjo problemų prieš "Krepšinis.net" (2008 gruodžio 13 d., šeštadienis, 22:57 val.)"Krepšinis.net" nesunkiai įveikė "Kolpingo kolegija" (2009 sausio 11 d., sekmadienis, 23:49 val.)"Varaida" sutrypė "Kolpingo kolegiją" (2008 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:51 val.)"KK Snaiperiai & Krepšininkas.net" įrodė savo pranašumą prieš "Autozoom" (2008 lapkričio 12 d., trečiadienis, 23:53 val.)"Ice" nesunkiai nugalėjo "Kolpingo Kolegiją" (2008 gruodžio 07 d., sekmadienis, 22:06 val.)"ISM" nesunkiai įveikė "Kolpingo kolegiją" (2009 sausio 16 d., penktadienis, 20:56 val.)„Kolpingo Kolegija“ ketvirtame kėlinyje įrodė savo pranašumą (2009 kovo 06 d., penktadienis, 21:38 val.)"Kėdainiai" nugalėjo "KK Snaiperiai - Krepsininkas.net" (2008 gruodžio 03 d., trečiadienis, 21:56 val.) "Vaišvydava" neturėjo vargo su "Kolpingo kolegija" (2009 vasario 03 d., antradienis, 23:55 val.)