PRIENŲ VĖJAS vs KOLPINGO KOLEGIJA (80:63)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 19 d., Ketvirtadienis, 20:00 val. @ Prienų savivaldybės sporto centras, Birutės g.7, Prienai

"Prienų vėjas" nesunkiai nupūtė "Kolpingo kolegiją"

2009 vasario 19 d., Ketvirtadienis, 22:54 val., peržiūros: 4571

Vasario 19 d. vakarą, Prienuose vyko "Aukso“ lygos "Iššūkio taurės" "G" pogrupio rungtynės tarp "Prienų vėjas“ (šeimininkai) ir svečių – "Kolpingo kolegija“ krepšinio komandų. "Kolpingo kolegija" taip ir nepatyrusi saldaus pergalės skonio, šiandien nepajėgė pasipriešinti kaip visada kovingai nusiteikusiems aikštelės šeimininkams. Tiesa, "Prienų vėjas" nebuvo geriausios formos, tačiau po keturių, chaoso kupinų kėlinių, pergalę šventė Prienai – 80:63.

Rungtynės prasidėjo "Kolpingo kolegijos" aukštaūgiams laimėjus pirmąjį ginčo kamuolį ir pelnius pirmuosius du taškus. Tuomet prabilo aikštelės šeimininkai ir atsidarę savąją taškų sąskaitą taip įsijautė, jog svečiai pasiliko toli už nugarų (18:2). "Prienų vėjas" sužibėjo tiek puolime, tiek ir gynyboje. Svečiai buvo akivaizdžiai sutrikę ir begalės klaidų (11 klaidų per kėlinį) leido oponentams išsiveržti į priekį dviženkle persvara – 26:16.

Antrojo kėlinio metu aikštelės šeimininkų diktuojamas žaidimo tempas akivaizdžiai sumažėjo. Tačiau "Kolpingo kolegijos" žaidėjai to neišnaudojo, o ir toliau grimzdo gilyn į nesėkmių liūną. "Prienų vėjas" komanda lenkė varžovus visais statistiniais rodikliais, o pastarieji "krizę" bandė įveikti diskusijomis su rungtynių arbitrais ir nedėjo jokių pastangų žaidimo kokybei gerinti. Po pirmosios rungtynių pusės, rezultatu 41:24 pirmavo aikštės šeimininkai.

Po ilgosios pertraukos aikštelės šeimininkai ir toliau išlaikė panašų žaidimo tempą. O jų varžovai pagaliau persigrupavo ir išvengdami iki tol labai dažnai pasitaikiusių klaidų, nebenusileido "Prienų vėjui". Kad ir kaip ten bebūtų, prieniškiai jau ganėtinai tvirtai laikė iniciatyvą savo rankose ir net neketino jos paleisti. Kad ir kiek svečiai besistengė, varžovai buvo nepalekiami. Pasibaigus kėliniui, rezultatu 55:39 ir toliau pirmavo šeimininkai.

Rungtynių pabaigoje kovotojai suaktyvėjo. Tačiau dvikovos baigtis jau buvo nulemta daug anksčiau ir viskas kas vyko paskutinėmis minutėmis tebuvo tik formalumas. "Prienų vėjas" triumfuodamas užbaigė susitikimą ir iškovojo nesunkią pergalę rezultatu 80:63.

Po rungtynių, "Prienų vėjas" strategas – Egidijus Visockas, džiaugėsi iškovota pergale. Padėkojęs priešininkams už kovą, kritiškai įvertino savo auklėtinių žaidimą ir ateityje žadėjo gerinti komandos pasirodymus. Sėkmės!

"Prienų vėjas" ekipoje daugiausiai pasižymėjo Rimantas Jakutavičius – 25 taškai (6 atk. kam.).

"Kolpingo kolegija" gretose nesulaikomas buvo Aldas Daubaras – 36 taškai (4 atk. kam.).

"Ice" nesunkiai nugalėjo "Kolpingo Kolegiją" (2008 gruodžio 07 d., sekmadienis, 22:06 val.)"ISM" nesunkiai įveikė "Kolpingo kolegiją" (2009 sausio 16 d., penktadienis, 20:56 val.)"Varaida" sutrypė "Kolpingo kolegiją" (2008 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:51 val.)"Krepšinis.net" nesunkiai įveikė "Kolpingo kolegija" (2009 sausio 11 d., sekmadienis, 23:49 val.)"Prienų vėjas" tik po pratęsimo nupūtė "Dumblą" (2008 gruodžio 03 d., trečiadienis, 00:13 val.)"Prienų Vėjas" nesugebėjo nupūsti "Robotukų armijos" (2008 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)"Kauno artmedia" nepasigailėjo "Kolpingo kolegijos" (2008 lapkričio 16 d., sekmadienis, 17:51 val.)"Prienų vėjas" neatsilaikė prieš "Kentus" ekipą (2008 lapkričio 11 d., antradienis, 23:05 val.) "Vaišvydava" neturėjo vargo su "Kolpingo kolegija" (2009 vasario 03 d., antradienis, 23:55 val.)"Prienų vėjas" II etapą pradėjo pergale (2009 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)