PROJEKTŲ GAMA GTV & MOBIRINGAS vs SANISTAL (92:73)ĮMONIŲ LYGA » Atkrintamosios rungtynės
2009 kovo 24 d., Antradienis, 20:00 val. @ Babtų gimnazija, Kėdainių g. 48, Babtai LT-54329

„Projektų Gama GTV & Mobiringas“ nesunkiai iškovojo pergalę

2009 kovo 24 d., Antradienis, 23:14 val., peržiūros: 3850

Šį vakarą Babtų mokyklos sporto salėje susitiko šeimininkų Projektų Gama GTV & Mobiringas“ ir svečių Sanistal“. Gan nesunkę pergalę iškovojo aikštės šeimininkai, kurie laimėjo rezultatu 92:73.

Pirmąjį kėlinį šeimininkai pradėjo 4 taškais be atsako, bet varžovai toliau į priekį jų nepaleido. Likusias kėlinio minutes kova vyko atkakliai. Tačiau šeimininkai geriau sužaidę kėlinio pradžiai laimėjo šį kėlinį rezultatu 19:16.

Antrame kėlinyje aikštelėje vyko panaši kova kaip ir pirmajame kėlinyje. Sužaidus apie 4 minutes svečiai sugebėjo išlyginti rezultatą, tačiau likusias kėlinio minutes geriau atrodė šeimininkai, kurie prieš ilgąja pertrauka vis dar buvo priekyje rezultatu 43:36.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai ir toliau taikliai atakavo varžovų krepšį, o svečiai tarsi buvo ne savam kailyje. Jie daug klydo, prastai pataikė, tarsi neįmetė savų metimu ir tai lėmė jog šeimininkai atirūko solidžia persvara. Prieš paskutini kėlinį šeimininkai priekyje rezultatu 71:47.

Paskutiniame kėlinyje vyko įtempta kova, nors svečiai jau nebeturėjo šansu iškovoti pergalę, tačiau jie nenorėjo pralaimėti šių varžybų dvidešimties taškų persvara, nes jie vis dar gali atsirevanšuoti namie. Nors paskutinę kėlinio sekunde šeimininkai galėjo palaidoti tokias svečių mintis, tačiau kamuolys į krepšį neįkrito. O šias varžybas 19 taškų persvarą laimėjo šeimininkų ekipa 92:73.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Nerijus Paulauskas pelnęs 25 taškus.

Pralaimėjusioje komandoje išsikyrė Marius Balčiūnaitis pelnęs 16 taškų.

Projektų Gama GTV & Mobiringas“ treneris po varžybų teigė, jog komanda reikia labai susižaisti, nes kolektyvas sugriuvo, kai buvo pašalintas vienas iš pagrindinių žaidėjų.

Sanistalekipos treneris sakė, kad trečias kėlinys nepasisekė, tolimi metimai nekrito ir dėl to pasimetėme, bet susiėmėm gale ir sužaisim antras varžybas.

"Projektų Gama GTV & Mobiringas" tik paskutinėmis akimirkomis iškovojo pergalę (2009 balandžio 23 d., ketvirtadienis, 23:24 val.)Dramatiška „Projektų Gama GTV & Mobiringas“ ekipos pergalė (2009 kovo 09 d., pirmadienis, 21:50 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" nesunkiai įveikė "Celsį" (2008 lapkričio 03 d., pirmadienis, 20:56 val.)Nelengva „Projektų Gama GTV & Mobiringas“ pergalė (2009 vasario 12 d., ketvirtadienis, 21:39 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" sezoną pradėjo sunkia pergale (2008 spalio 22 d., trečiadienis, 23:57 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" komandos triuškinanti pergalė (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 21:29 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" nesunkiai nugalėjo "Mikrovisatą" (2009 sausio 15 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" nesunkiai susitvarkė su "BMS Megapoliu" (2008 gruodžio 14 d., sekmadienis, 18:52 val.)„Projektų gama GTV & Mobiringas“ sutriuškino „AKS Prosatą & Nekturą“ (2009 sausio 30 d., penktadienis, 00:47 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" be vargo susidorojo su "Kautra" (2008 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 21:32 val.)