PROJEKTŲ GAMA GTV & MOBIRINGAS vs KAUNO TILTAI (78:66)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 12 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ Babtų gimnazija, Kėdainių g. 48, Babtai LT-54329

Nelengva „Projektų Gama GTV & Mobiringas“ pergalė

2009 vasario 12 d., Ketvirtadienis, 21:39 val., peržiūros: 4853

Šįvakar „Įmonių“ lygos rungtynėse „Projektų Gama GTV & Mobiringas“ komanda namuose rezultatu 78:66 nugalėjo „Kauno Tiltai“ ekipą.

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių aikštės šeiminkai spurtavo 18:4 ir išsiveržė į priekį. Pirmajame kėlinyje šeimininkai pataikė net tris tritaškius. Du iš jų į varžovų krepšį „įsūdė“ „Projektų Gama GTV & Mobiringas“ sunkusis krašto puolėjas Marius Giedraitis. Tuo tarpu „Kauno Tiltai“ į priekį tempė Paulius Malinauskas pirmą mačo ketvirtį pelnęs septynis taškus iš penkiolikos ir padėjo sumažinti pranašumą. Po pirmojo kėlinio trapią penkių taškų persvarą turėjo šeimininkai 20:15.

Antrajame kėlinyje kova dar labiau suintensyvėjo. Jei per pirmąjį kėlinį abi komandos metė tik po vieną baudos metimą, tai antrajame – jau trylika. Per šį ketvirtį „Projektų Gama GTV & Mobiringas“ sugebėjo susikrauti solidesnę persvarą ir po dviejų kėlinių komandos išėjo ilsėtis šeimininkams pirmaujant keturiolikos taškų persvara 48:34

Trečiasis kėlinys šeimininkų ekipai susiklostė nesėkmingai – jie pelnė tik dešimt taškų, o į savo krepšį praleido beveik dvigubai daugiau – 19. Ir po trijų kėlinių svečiai sumažino šeimininkų persvarą iki 5 taškų, po trijų kėlinių švieslentėje degė rezultatas 58:53 šeimininkų naudai.

Paskutiniame kėlinyje šeimininkai atrodė išsaugoję daugiau jėgų ir šventė pergalę dvylikos taškų skirtumu 78:66.

Šeimininkų gretose geriausiai pasirodė Vygintas Grinis pelnęs 22 taškus.

Svečių ekipoje geriausiai atrodė Paulius Malinauskas pelnęs 20 taškų.

Po rungtynių „Projektų Gama GTV & Mobiringas“ treneris nepamiršo pasveikinti komandos draugą Tomą Augutį su gimimo diena, bet dar pridėjo, jog liūdna jog nepavyko laimėti reikiamu taškų skirtumu.

„Kauno Tiltai“ ekipos treneris sakė, kad tai buvo ramios rungtynės, taip pat teigė, kad visas rungtynes vijosi varžovus ir kai prisivydavo pritrūkdavo jėgų. Apmaudu, kad prametėme metimus iš patogių situacijų kas ir nulėmė rungtynių baigtį.

Dramatiška „Projektų Gama GTV & Mobiringas“ ekipos pergalė (2009 kovo 09 d., pirmadienis, 21:50 val.)„Projektų Gama GTV & Mobiringas“ nesunkiai iškovojo pergalę (2009 kovo 24 d., antradienis, 23:14 val.)Puiki "Projektų gamos GTV & Mobiringo" pergalė (2009 sausio 23 d., penktadienis, 21:18 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" komandos triuškinanti pergalė (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 21:29 val.)Dar viena tiruškinanti "Projektų Gamos GTV & Mobiringo" pergalė. (2009 vasario 28 d., šeštadienis, 00:26 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" sezoną pradėjo sunkia pergale (2008 spalio 22 d., trečiadienis, 23:57 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" komandos pergalė triuškinančiu rezultatu (2008 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" nesunkiai įveikė "Celsį" (2008 lapkričio 03 d., pirmadienis, 20:56 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" nesunkiai nugalėjo "Mikrovisatą" (2009 sausio 15 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„Projektų gama GTV & Mobiringas“ sutriuškino „AKS Prosatą & Nekturą“ (2009 sausio 30 d., penktadienis, 00:47 val.)