KK SNAIPERIAI & KREPSININKAS.NET vs KREPSINIS.NET (41:62)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 sausio 18 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Krepsinis.net" įveikė "KK Snaiperiai - Krepsininkas.net"

2009 sausio 18 d., Sekmadienis, 22:25 val., peržiūros: 4913

Šiandien (01. 18), J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje, įvyko "Aukso" lygos "Iššūkio" taurės "G" pogrupio varžybos, kuriose susitiko "KK Snaiperiai – Krepsininkas.net" (šeimininkai) ir "Krepsinis.net" (svečiai) ekipos. Pirmasis ketvirtis buvo daug sėkmingesnis svečių ekipai, kurie po šios atkarpos susikrovė dviženklį pranašumą (22:11). Vėliau žaidimo tempas pastebimai sumažėjo ir po vangių likusių kėlinukų pergalę ištempė "Krepšinis.net" krepšininkai 62:41.

Rungtynės prasidėjo "Krepsinis.net" aukštaūgiams laimėjus pirmąjį ginčo kamuolį ir pelnius net 7-is taškus be varžovų atsako. Aikštelės šeimininkai iš snaudulio prabudo ir taškų sąskaitą atsidarė tik trečiojoje kėlinio minutėje (2:8). Nors įpusėjus ketvirčiui skirtumas tarp ekipų buvo minimalus (9:10), svečiai jau suspėjo įgauti psichologinį pranašumą ir puikiai sužaidę antrąją kėlinio pusę, pirmavo dviženkle persvara (22:11).

Antrojo kėlinio metu "KK Snaiperiai – Krepsininkas.net" keletą kartų pamėgino persverti rungtynių rezultatą savo naudai (17:22, 22:32, 25:32). Tačiau abu šie bandymai buvo nesėkmingi. Svečiai laimėdami kovą baudos aikštelėse, vis pabėgdavo nuo oponentų šiems dar nespėjus pavojingai priartėti. Po pirmosios rungtynių pusės, rezultatu 32:25 pirmavo "Krepsinis.net" kovotojai.

Po ilgosios pertraukos žaidimo tempas pastebimai sumažėjo. Komandos daug ilgiau rengdavosi metimams, o ir didžioji dauguma tų šuvių skriedavo pro šalį. Tiesa, šią situaciją labiau išnaudojo aikštelės šeimininkai, kurie paslapčiomis prisivijo varžovus iki dviejų taškų skirtumo (33:35). Lemiamu momentu "Krepsinis.net" krepšininkai nepasimetė ir tiksliai užbaigė kėlinį vėl atstatydami iki tol turėtą dviženklį pranašumą (45:33).

Rungtynių pabaigoje situacija aikštelėje nepasikeitė. Paskutinis "KK Snaiperiai – Krepsininkas.net" ekipos bandymas sušvelninti skirtumą buvo nesėkmingas (41:49). O antroje kėlinio pusėje puikiai tiek puolime, tiek gynyboje sužaidę svečiai, susikrovė net 21-o taško skirtumą ir iškovojo pergalę rezultatu 62:41.

"KK Snaiperiai – Krepsininkas.net" ekipoje daugiausiai taškų pelnė Paulius Noreika, surinkęs 10 taškų (4 atkovoti kamuoliai).

"Krepsinis.net" komandoje daugiausiai pasižymėjo Vytautas Žemaitis, surinkęs 17 taškų (9 atk. kam.). Komandai dvigubą dublį surinko Arūnas Lenartas – 14 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

"Kėdainiai" nugalėjo "KK Snaiperiai - Krepsininkas.net" (2008 gruodžio 03 d., trečiadienis, 21:56 val.)"Vaišvydava" namuose įveikė "KK Snaiperiai & Krepsininkas.net" (2009 vasario 24 d., antradienis, 23:14 val.)"Krepšinis.net" sugebėjo antrą kartą palaužti "KK Snaiperiai - Krepšininkas.net" (2009 kovo 11 d., trečiadienis, 20:58 val.)"Atletas" nesunkiai susitvarkė su "KK Snaiperiais & Krepšininkas.net" (2008 spalio 28 d., antradienis, 23:14 val.)"Krepšinis.net" nesunkiai įveikė "Kolpingo kolegija" (2009 sausio 11 d., sekmadienis, 23:49 val.)"Vaišvydava" tik po dramatiškos kovos nugalėjo "KK Snaiperiai & Krepsininkas.net" ekipą (2009 vasario 11 d., trečiadienis, 00:03 val.)"KK Snaiperiai & Krepsininkas.net" nesunkiai įveikė Prienų "Vėją" (2009 sausio 29 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)Antroje rungtynių pusėje atsitiesę "KK Snaiperiai & Krepsininkas.net" sugebėjo iškovoti pergalę Prienuose (2009 kovo 05 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)"KK Snaiperiai & Krepšininkas.net" įrodė savo pranašumą prieš "Autozoom" (2008 lapkričio 12 d., trečiadienis, 23:53 val.)"KK Snaiperiai - Krepsininkas.net" ketvirtame kėlinyje "sutrypė" "Kolpingo Kolegiją" (2009 vasario 25 d., trečiadienis, 21:57 val.)