VAIŠVYDAVA vs KK SNAIPERIAI & KREPSININKAS.NET (74:73)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 10 d., Antradienis, 20:45 val. @ Vaišvydavos vidurinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas LT-45486

"Vaišvydava" tik po dramatiškos kovos nugalėjo "KK Snaiperiai & Krepsininkas.net" ekipą

2009 vasario 11 d., Trečiadienis, 00:03 val., peržiūros: 3488

Šiandien, 2009 m. vasario 10 dieną, Vaišvydavos vidurinės mokyklos sporto salėje, susitiko "Aukso" lygos ekipos – aikštės šeimininkai "Vaišvydava" bei "KK Snaiperiai & Krepsininkas.net". Visas 40 minučių vyko įtempta kova ir net likus vos 1 sekundei iki rungtynių pabaigos, nugalėtojas dar nebuvo aiškus.

Jau nuo pirmojo kėlinuko aikštelėje vyko įnirtinga kova, žaidėjai degė ryžtu laimėti. pradžioje kėlinuko pirmavo "KK Snaiperiai & Krepsininkas.net" komanda, tačiau "Vaišvydava" spurtavo rezultatu 11 : 2 bei išsiveržė į priekį. Rezultatas po pirmojo ketvirčio buvo 14 : 11.

Antrajame kėlinuke geriau sekėsi svečiams. Puiki kova dėl atšokusių kamuolių, greitos kontraatakos bei puikus pataikymas padarė savo – "KK Snaiperiai & Krepsininkas.net" komanda pelnė net 24 taškus per šį ketvirtį, kai tuo tarpu per pirmąjį perlnė vos vienuolika. Varžovams irgi neblogai sekėsi, tačiau jiems nepavyko kovoti tokiu greitu tempu kaip varžovai (tam įtakos turėjo trumpesnis atsarginių žaidėjų suolelis) ir jau jie atsilikinėjo keturiais taškais.

Po didžiosios pertraukos vyko kova taškas į tašką, nei vienai ekipai nepavyko įgyti didesnės nei 7 taškų persvaros. Svečiams puikiai sekėsi kovoti 8 šio kėlinuko minutes, tačiau "tritaškių lietus" kėlinio pabaigoje leido šeimininkams ir vėl išsiveržti į priekį.

Paskutinįjį ketvirtį galima vadinti trileriu. Komandos lošė taškas į tašką ir likus vienai sekundei iki finalinio švilpuko, "KK Snaiperiai & Krepsininkas.net" komanda prasižengė. Komandas teskyrė vienas taškas. "Vaišvydavos" komandos kapitonas A.Linkus neįmetė pirmos baudos, o antrą tyčia metė i lentą, kad varžovai negalėtų paimti minutinės pertraukėlės. Bet teisėjų taip lengvai neapgausi, taisyklėse parašyta, jei antrasis metimas neliečia lentos, tai kamuolys turi būti išmetamas iš užribio. Svečiai paėmė minutinę pertraukėlę ir rezgė planą kaip išsivežti pergalę iš Vaišvydavos. Tačiau šeimininkų komandos lyderis N.Dunčikas nebuvo linkęs jiems tai leisti ir neleido varžovų centrui net paliesti kamuolio. Varžybos baigėsi dramatiška "Vaišvydavos" pergale rezultatu 74 : 73.

Rezultatyviausias šiose rungtynėse buvo Šarūnas Dimša, kurio metimai tiesiog į neviltį vedė šeimininkų ekipą. Šis perspektyvus jaunuolis pelnė net 23 taškus. Tarp varžovų norėčiau išskirti Darių Neverauską, kuris įdėjo patį didžiausią indėlį į komandos pergalę bei surinko net 26 efektyvumo koeficiento balus.

Po rungtynių "Vaišvydavos" komandos treneris D.Neverauskas sakė, jog vyrai šiandien puikiai sužaidė. Varžybos buvo labai sunkios, tačiau rungtynių gale jo komanda panaudojo zoninę gynybą, kuri pasitesino ir atnešė jiems pergalę. Tuo tarpu svečių komandos treneris L.Gudaitis teigė, jog varžybos buvo labai nervingos, žaidimas visad vyko taškas į tašką. Jis buvo nusivylęs, jog nepavyko įgyvendinti paskutinės atakos ir taip pelnyti pergalę, taip pat jis prasitarė, jog jiems šiandien pritrūko sėkmės.

"Vaišvydava" namuose nugalėjo "Krepsinis.net" ekipą (2009 sausio 20 d., antradienis, 23:10 val.)"Vaišvydava" namuose įveikė "KK Snaiperiai & Krepsininkas.net" (2009 vasario 24 d., antradienis, 23:14 val.)"Kėdainiai" nugalėjo "KK Snaiperiai - Krepsininkas.net" (2008 gruodžio 03 d., trečiadienis, 21:56 val.)"Krepsinis.net" įveikė "KK Snaiperiai - Krepsininkas.net" (2009 sausio 18 d., sekmadienis, 22:25 val.)"Atletas" nesunkiai susitvarkė su "KK Snaiperiais & Krepšininkas.net" (2008 spalio 28 d., antradienis, 23:14 val.)"Krepšinis.net" sugebėjo antrą kartą palaužti "KK Snaiperiai - Krepšininkas.net" (2009 kovo 11 d., trečiadienis, 20:58 val.),,Bangos energetika & Diremta" be vargo susidorojo su ,,KK snaiperiai & Krepšininkas.net " komanda (2008 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 23:41 val.)"KK Snaiperiai & Krepsininkas.net" nesunkiai įveikė Prienų "Vėją" (2009 sausio 29 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)Antroje rungtynių pusėje atsitiesę "KK Snaiperiai & Krepsininkas.net" sugebėjo iškovoti pergalę Prienuose (2009 kovo 05 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)"KK Snaiperiai - Krepsininkas.net" ketvirtame kėlinyje "sutrypė" "Kolpingo Kolegiją" (2009 vasario 25 d., trečiadienis, 21:57 val.)