Sporto garantas vs Lietuvos sporto universitetas (116:94)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 kovo 22 d., Antradienis, 21:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Sporto garantas“ lengvai nugalėjo „Lietuvos sporto universitetą“

2022 kovo 22 d., Antradienis, 22:55 val., peržiūros: 431

Kovo 22 dieną Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko I lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Sporto garantas" priemė svečius "Lietuvos sporto universitetą". "Sporto garantas" buvo laimėję 11 kartų ir pralaimėjimų neturėjo. "LSU" sąskaitoje buvo viena pergalė ir vienuolika pralaimėjimų.

Rungtynių pradžioje geriau žaidė "LSU", kurie antrą minutę pirmavo rezultatu 2:6. Prasidėjus antrai kėlinio pusei "Sporrto garantas" pirmavo rezultatu 15:14. Kėlinio antroje pusėje "LSU" žaidė geriau ir sužaidus pirmas 10 minučių buvo priekyje rezultatu 23:28.

Antro kėlinio pirmomis minutėmis geriau žaidė "LSU", kurie padidino persvarą iki septynių taškų (30:37). Baigiantis pirmai kėlinio pusei "LSU" pirmavo rezultatu 33:39, o "Sporto garantas" paprašė minutės pertraukėlės. Septintą minutę "LSU" persvara sumažėjo iki keturių taškų (42:46), o minutės pertraukėlės paprašė "LSU". Kėlinio pabaigoje "Sporto garantas" padidino persvarą iki šešių taškų (46:52).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes "Sporto garanto" persvara sumažėjo iki dviejų taškų (54:52). Baigiantis pirmai kėlinio pusei skirtumas šoktelėjo iki aštuonių taškų (68:60), o minutės pertraukėlės paprašė "LSU". Antroje kėlinio pusėje "Sporto garantas" dar šiek tiek padidino turėtą persvarą (82:71).

Per pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes skirtumas padidėjo iki 17 taškų (88:71). Vėliau komandos žaidė atsipalaidavę, daugiau dėmesio skyrė puolimui nei gynybai, o "Sporto garantas" greitai rinko taškus. Rungtynės baigėsi rezultatu 116:94.

Eimantas Kalinauskas

„R2P Sport“ lengvai nugalėjo „Lietuvos sporto universitetą“ (2022 kovo 08 d., antradienis, 22:47 val.)„Reunion“ nesunkiai nugalėjo „Lietuvos sporto universitetą“ (2022 vasario 22 d., antradienis, 22:57 val.)„Kauno TPMC“ nesunkiai nugalėjo „Lietuvos sporto universitetas“ ekipą (2022 sausio 30 d., sekmadienis, 17:28 val.)„Sporto garantas“ lengvai nugalėjo Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 sausio 06 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)„R2P Sport“ įveikė jaunuosius „Lietuvos sporto universiteto“ krepšininkus (2021 lapkričio 30 d., antradienis, 23:18 val.)Atkaklioje kovoje „GZP“ iškovojo pergalę prieš „Lietuvos sporto universitetas“ (2022 sausio 13 d., ketvirtadienis, 21:24 val.)„Sporto garantas“ sutriuškino „Kauno TPMC“ (2022 vasario 27 d., sekmadienis, 17:49 val.)„Sporto garantas“ galingai uždarė rungtynes ir iškovojo pergalę prieš „R2P Sport“ (2022 vasario 06 d., sekmadienis, 20:06 val.)„Sporto garantas“ ‒ „I lygos“ čempionai! (2022 gegužės 26 d., ketvirtadienis, 21:12 val.)„Sporto garantas“ ekipos spurtas antrame kėlinyje leido jiems įveikti „Reunion“ (2022 sausio 30 d., sekmadienis, 19:13 val.)