Mitsubishi klubas vs Subaru klubas (78:47)Lietuvos autoklubų lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gruodžio 20 d., Šeštadienis, 17:15 val. @ Kauno kolegijos kraštotvarkos fakultetas, Mokslo g. 2, Mastaičiai LT-53313

"Mitsubishi klubas" sutriuškino "Subaru klubas" ekipą

2008 gruodžio 20 d., Šeštadienis, 18:56 val., peržiūros: 4652

Šiandien (12-20), Kauno kolegijos kraštotvarkos fakulteto sporto salėje buvo sužaistos Lietuvos autoklubų lygos varžybos. Jose susitiko "Mitsubishi klubas" (šeimininkai) ir "Subaru klubas" (svečiai) ekipos. Svečiai pabandė nutraukti pralaimėjimų seriją ir susikovė su pirmą vietą pogrupyje užimančiais aikštelės šeimininkais. Vis tik, "Mitsubishi klubas" pasirodė stipresni ir iškovojo , palyginti nesunkią antrąją pergalę iš eilės, rezultatu 78:47.

Rungtynės prasidėjo "Subaru klubas" aukštaūgiams laimėjus pirmąjį ginčo kamuolį ir pelnius du taškus po greitos atakos. Aikštelės šeimininkai ilgai nelaukė ir atsakė tritaškiu, taip užvirė pusę kėlinio trukusi atkakli kova. Antroje šios rungtynių atkarpos pusėje, iniciatyvą į savo rankas perėmė "Mitsubishi klubas" ir aktyviai žaisdami baudos aikštelėse laimėjo ketvirtį rezultatu 19:10.

Antrojo kėlinio metu svečiai pabandė sugražinti susitikimui intrigą, tačiau aikštės šeimininkai tvirtai lakė iniciatyvą savo rankose. Šį kartą baudos aikštelėse dominavo svečiai su A. Janeliūnu priešakyje. "Mitsubishi klubas" krepšininkai labai dažnai bandė laimę iš tolimų distancijų, bet fortūna nesišypsojo (3 iš aštuonių metimų). Po pirmosios rungtynių pusės, "Subaru klubas" turėjo jau 13-os taškų deficitą.

Po ilgosios pertraukos "Subaru klubas" įkrito į dar vieną duobę ir antroje ketvirčio pusėje žaidė vien tik per A. Janeliūną, kuriam irgi nelabai sekėsi. Aikštės šeimininkų demonstruojamas žaidimo lygis taip pat nebuvo aukštas, bet oponentus jie pranoko pastebimai. Itin prastai svečiams sekėsi gynyboje, o begalės klaidų leido šeimininkams dar labiau atitrūkti – 53:35.

Rungtynių pabaigoje niekas nepasikeitė ir šios – paskutinės minutės jau tebuvo formalumas. Aikštės šeimininkai palaikomi "šmaikščiųjų" sirgalių dar labiau padidino tempą ir iki dvikovos galo susikrovė net 31-o taško pranašumą – 78:47. Tai buvo antroji iš eilės "Mitsubishi klubo" pergalė, ši komanda įsitvirtino pirmojoje pogrupio vietoje.

"Mitsubishi klubas" gretose daugiausiai pasižymėjo M.Matukaitis, surinkęs 34 taškus (4 atk. kam.). Prie komandos pergalės daug prisidėjo ir V.Žiupsnys – 11 taškų ir 12 atkovotų kamuolių.

"Subaru klubas" ekipoje nesulaikomas buvo A.Janeliūnas – 14 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

"Mitsubishi klubas" sutriuškino "Lietuvos BMW klubas Vilnius" ekipą (2008 gruodžio 13 d., šeštadienis, 18:46 val.)"Mitsubishi klubas" nesunkiai nugalėjo "Mazda 323 F" ekipą (2009 gegužės 16 d., šeštadienis, 21:36 val.)"Mitsubishi" klubas iškovojo labai svarbią pergalę (2009 gegužės 23 d., šeštadienis, 19:45 val.)"Mitsubishi Klubas" pasiekė lengvą pergalę (2008 lapkričio 29 d., šeštadienis, 19:39 val.)"Peugeot klubas" iškopė į "Lietuvos autoklubų lygos" pusfinalį (2009 gegužės 18 d., pirmadienis, 22:35 val.)"Mitsubishi klubas" antrą kartą nugalėjo "Peugeot klubą" ir pateko į "Lietuvos autoklubų" lygos finalą (2009 birželio 01 d., pirmadienis, 20:31 val.)„Mitsubishi Klubas“ nesunkiai įveikė savo varžovus (2009 kovo 21 d., šeštadienis, 19:57 val.)"Peugeot klubas" iškovojo pirmąją pergalę (2009 sausio 12 d., pirmadienis, 22:26 val.)Antras antausis grupės lyderiams nuo Subaru klubo, šįkart jų auka tapo Civicclub (2009 kovo 08 d., sekmadienis, 20:33 val.)Civicclub nugalėjo svečius Mitsubishi klubą iš Kauno (2009 vasario 08 d., sekmadienis, 18:41 val.)