Civicclub vs Mitsubishi klubas (53:49)Lietuvos autoklubų lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 vasario 08 d., Sekmadienis, 15:15 val. @ S.Stanevičiaus vidurinė mokykla, S.Stanevičiaus g. 25, Vilnius LT-07133

Civicclub nugalėjo svečius Mitsubishi klubą iš Kauno

2009 vasario 08 d., Sekmadienis, 18:41 val., peržiūros: 3818

Po atkaklios kovos Civicclub iveikė Mitsubishi klubą 53-49 ( 15-15; 9-12; 16-11; 13-11 ).

Nors pirmąjį ketvirtį penkiais taškais iš eilės pradėjo „Mitsubishi“ klubas, "Civicclub" į tai atsakė E.Benko ir A.Lisovskio tritaškių serija ir pirmą kartą persvėrė rezultatą savo naudai – 9:5. Toliau sekė atkakli kova iki pat kėlinio pabaigos. Taikliais dvitaškiais metimais atsakė Ž.Stašaitis bei V.Žiupsnys, o rezultatas įpusėjus kėliniui tapo lygus 9-9. Po „Civicclub“ paprašytos minutės pertraukėlės, "Civicclub“ išsiveržė į priekį 15:12, po sėkmingos paskutinės minutės atkarpos svečiai sugebėjo išlyginiti rezultatą ir pirmasis kėlinys baigėsi taikiai 15-15.

Antrąjį kėlinį "Mitsubishi" klubas pradėjo dar vienu tolimu mėtimu ir nepaisant T.Railos pataikyto dvitaškio, svečiai išsiveržė į priekį vienu tašku. Visgi šeimininkų puolimo mašina ėmė strigti, o "Mitsubishi" klubas laimėjo atkarpą 7:3 ir įpusėjus kėliniui, svečiai išsiveržė į priekį 25:20. Ketvirčio pabaigoje ir vėl šiek tiek sėkmingiau sužaidė šeimininkai, kurie po dviejų kėlinių jau atsilikinejo 3 taškais – 24:27.

Nuo pat trečiojo kėlinio pradžios Civiciečiai ėmė naudoti pagrindinį savo ginklą – aktyvią gynybą per visą aikštę. Tai netrukus davė teigiamų rezultatų ir po taiklių Ž.Bendoraičio ir E.Benko tritaškių Civicclub jau buvo priekyje, – šeimininkų persvara pasiekė tris taškus 30:27. Visgi svečiai nebuvo linkę lengvai pasiduoti, paėmus minutės pertraukėlę „Mitsubishi“ klubas susiėmė ir mynė šeimininkams ant kulnų visą trečiąjį kėlinį. Visgi ketvirčio pabaigoje ir vėl truputį sėkmingiau rungtyniavo "Civicclub", kuris po trijų kėlinių jau turėjo dviejų taškų pranašumą – 40-38.

Ketvirtajame kėlinyje "Civicclub" jau neišleido iniciatyvos iš savo rankų, tačiau vilniečių pranašumas tik kartą viršijo dviženklį skaičių. Iki susitikimo pabaigos šeimininkai po truputi didino savo pranašumą, su kiekviena minute rezultatas didejo Civiciečių naudai, likus keliom minutėms iki varžybų pabaigos šeimininkų persvara jau siekė 11 taškų: 53:42. šeimininkams sulaukti rungtynių baigties ir suzinoti galutini rezultatą liko tik kaip paskutinis formalumas. „Mitsubishi“ klubas rungtynių pabaigoje sugebėjo sumažinti skirtumą iki 4 taškų, tačiau jiems to neužteko, kad passiekti pergalę, – teisėjų švilpukas skelbė 6-ąją „Civicclub“ pergalę.

Civicclub labiausiai pasižymėjo A.Lisovskij, įmetęs 13 taškų, A.Iljin įmetė 10 taškų ir E.Benko į varžovų krepšį įmetė 9 taškus bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Mitsubishi klube rezultatyviausias buvo Ž.Stašaitis į varžovų krepšį įmetęs 20 taškų .

Tik paskutiniosiomis sekundėmis pergalę iškovojo "Mitsubishi" klubas (2009 balandžio 27 d., pirmadienis, 22:36 val.)"Autobanginiai" atsirevanšavo "Mitsubishi klubui" (2009 kovo 06 d., penktadienis, 20:35 val.)"Mitsubishi" klubas iškovojo labai svarbią pergalę (2009 gegužės 23 d., šeštadienis, 19:45 val.)Antroji Civicclub pergalė LAKL pirmenybėse (2008 gruodžio 07 d., sekmadienis, 16:41 val.)Civicclub ir toliau žengia be pralaimėjimų (2009 sausio 11 d., sekmadienis, 19:02 val.)"Civicclub" ir toliau žengia be pralaimėjimų (2008 gruodžio 23 d., antradienis, 00:12 val.)"Lietuvos autoklubų lygos" auksu pasidabino "Lietuvos BMW klubas Kaunas" (2009 birželio 11 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)"Mitsubishi Klubas" pasiekė lengvą pergalę (2008 lapkričio 29 d., šeštadienis, 19:39 val.)„Mitsubishi Klubas“ nesunkiai įveikė savo varžovus (2009 kovo 21 d., šeštadienis, 19:57 val.)"Mitsubishi klubas" sutriuškino "Subaru klubas" ekipą (2008 gruodžio 20 d., šeštadienis, 18:56 val.)