Mitsubishi klubas vs Mazda 323F klubas (80:71)Lietuvos autoklubų lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2009 gegužės 16 d., Šeštadienis, 17:15 val. @ Kauno kolegijos kraštotvarkos fakultetas, Mokslo g. 2, Mastaičiai LT-53313

"Mitsubishi klubas" nesunkiai nugalėjo "Mazda 323 F" ekipą

2009 gegužės 16 d., Šeštadienis, 21:36 val., peržiūros: 5164

Šiandien (05-16) "Mitsubishi klubas" savo aikštėje priėmė "Mazda 323 F " ekipą. Pirmoje varžybų pusėje žaidimas vyko apylygiai. Antroje pusėje varžybas tvirtai į savo rankas perėmę šeimininkų ekipos žaidėjai iškovojo nesunkią pergalę rezultatu 80:71 (24:22, 19:14, 17:21, 20:14).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo kova taškas į tašką. Nevienai ekipai nepavyko susikrauti solidesnės persvaros. Kėlinio pabaigoje svečiams pavyko įgyti 3 taškų persvarą. Tačiau dviem tolimais metimais užbaigę pirmąsias dešimt minučių į priekį išsiveržė šeimininkų ekipa, o rezultatas buvo 24:22.

Antrame ketvirtyje "Mitsubishi klubas"žaidėjai žaisdami greitesnį krepšinį ir geriau grumdamiesi tiek po savuoju, tiek po varžovų krepšiu vis labiau didino savo pranašumą. Paskutinę kėlinio atkarpą svečių krepšininkai buvo beveik neutralizuoti. Per paskutiniąsias minutes sugebėję pelnyti tik 5 taškus "Mazda 323 F " po pirmųjų dviejų kėlinių turėjo 7 taškų deficitą 43:36.

Trečiame kėlinyje svečiai įrodė, kad šiandien varžybose yra pasiruošę kovoti iki paskutinių varžybų akimirkų. Nors kėlinio viduryje varžovams leido įgyti dviženklį pranašumą , tačiau puikiai atakuodama iš toli "Mazda 323 F " ekipa iki kėlinio pabaigos sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 3 taškų 60:57.

Ketvirtame ketvirtyje šeimininkai nepaliko jokių šansų savo šiandieniniams varžovams. Pradėjęs žaisti veržlų ir kovingą komandinį žaidimą "Mitsubishi klubas" iš karto susigrąžino iniciatyvą. Kėlinio pabaigoje atstatę turėtą dviženklę persvarą , jos iš savo rankų nebeišleido ir iškovojo pergalę rezultatu 80:71.

Po varžybų paklaustas vienas iš "Mitsubishi klubas" ekipos žaidėjų kas nulėmė komandos pergalę, buvo nelabai kalbus ir teigė, kad jo komanda šiandien tiesiog buvo stipresni.

"Mitsubishi klubas" nesunkiai nugalėjo "Mazda 323 F" ekipą (2009 sausio 17 d., šeštadienis, 22:39 val.)"Mitsubishi klubas" sutriuškino "Subaru klubas" ekipą (2008 gruodžio 20 d., šeštadienis, 18:56 val.)"Mitsubishi klubas" sutriuškino "Lietuvos BMW klubas Vilnius" ekipą (2008 gruodžio 13 d., šeštadienis, 18:46 val.)„Mitsubishi Klubas“ nesunkiai įveikė savo varžovus (2009 kovo 21 d., šeštadienis, 19:57 val.)"Mitsubishi klubas" antrą kartą nugalėjo "Peugeot klubą" ir pateko į "Lietuvos autoklubų" lygos finalą (2009 birželio 01 d., pirmadienis, 20:31 val.)"Lietuvos BMW klubas Kaunas" palaužė "Mazda 323F klubas" komandą (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 22:19 val.)"Mitsubishi" klubas iškovojo labai svarbią pergalę (2009 gegužės 23 d., šeštadienis, 19:45 val.)"Mitsubishi Klubas" pasiekė lengvą pergalę (2008 lapkričio 29 d., šeštadienis, 19:39 val.)BMW Vilniaus komanda paskutinę minutę palaužė Mazda 323F komandą (2008 lapkričio 26 d., trečiadienis, 19:14 val.)"Lietuvos BMW klubas Kaunas" sezoną pradėjo pergale (2008 gruodžio 07 d., sekmadienis, 21:19 val.)