Kaunas Metal vs Freda (64:69)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 kovo 09 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Freda“ po nelengvos kovos palaužė „Kaunas Metal“

2022 kovo 09 d., Trečiadienis, 21:51 val., peržiūros: 321

Kovo 9 dieną Kauno TPMC sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos C pogrupio rungtynės tarp „Kaunas Metal“ (8-6) ir „Freda“ (13-3) ekipų.

Rungtynių pradžia vyko taškas į tašką, komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, o pirmasis kėlinys baigėsi esant lygybei 20:20.

Antro kėlinio pradžią „Freda“ pradėjo spurtu 0:8 ir kiek nutolo. Visgi, į tai R.Kabašinskas atsakė dviem tritaškiais ir šeimininkai vėl artėjo per vieną metimą. Bet kėlinio antroje pusėje „Freda“ ir vėl perėmė iniciatyvą ir įpusėjus susitikimui pirmavo 33:42.

Trečiajame kėlinuke svečių puolimas sustojo, o tuo pasinaudoję „Kaunas Metal“ krepšininkai kiek priartėjo. Po trijų kėlinių 47:52.

Lemiamame kėlinuke šeimininkai artėjo iki dviejų taškų, tačiau sėkmingas A. Dabožinsko ir M. Gailiūno žaidimas puolime atnešė pergalę „Freda“ ekipai. Galutinis susitikimo rezultatas 64:69 (20:20, 13:22, 14:10, 17:17).

Jonas Tumpa

„Freda“ lengvai palaužė „ Saldoga ‒ Košmarą“ (2021 gruodžio 09 d., ketvirtadienis, 23:44 val.)„Lemora & Minaltra“ vos neprisižaidė su „Kaunas Metal“ (2022 vasario 11 d., penktadienis, 20:17 val.)Po atkaklios kovos „Donelaičio“ įveikė „Kaunas Metal“ ekipą (2022 kovo 16 d., trečiadienis, 21:58 val.)Įmonių lygos „Mažosios taurės“ 3 ‒ osios vietos nugalėtojai „Kaunas Metal“ (2022 birželio 07 d., antradienis, 20:36 val.)„Freda“ nugalėjo „Promatik“ ekipą (2022 balandžio 04 d., pirmadienis, 22:18 val.)„Freda“ lengvai nugalėjo „Rimo & Patikimą liniją“ (2022 sausio 10 d., pirmadienis, 22:32 val.)„Freda“ nugalėjo „Saldoga ‒ Košmarą“ (2022 vasario 07 d., pirmadienis, 21:44 val.)„Freda“ užtikrinta pergale pradėjo ketvirtfinalio seriją su „Kaunas Metal“ (2022 balandžio 20 d., trečiadienis, 21:54 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo pripažinti „Kaunas Metal“ pranašumą (2022 kovo 14 d., pirmadienis, 21:42 val.)„Saldoga ‒ Košmaras“ išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą prieš „Kaunas Metal“ (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 20:13 val.)