STATYBŲ VIZIJA & LVA vs BANGA (102:99)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 15 d., Sekmadienis, 18:10 val. @ LVA sporto salė, Tilžės g. 16, Kaunas LT-47181

Sunki "Statybų vizija & LVA" pergalė

Su kamuoliu Marius Petrauskas
2009 vasario 15 d., Sekmadienis, 19:53 val., peržiūros: 4593

Šį vakar LVA sporto salėje aikštės šeimininkai „Statybų vizija & LVA“ gan sunkiai nugalėjo svečius „Banga“ krepšininkus rezultatu 102:99.

Nuo pat rungtynių pradžios pasirodė, kad nebus jokios intrigos. Šeimininkų ekipa sėkmingai rinko taškus, neleido varžovams lengvai atakuoti. Ir atrodė, kad šeimininkų komanda turėtu iškovoti lengvą pergalę. Po pirmojo kėlinuko 32:19 šeimininkai priekyje.

Antrajame ketvirtyje agresyviau žaisti pradėjo „Banga“ komandos krepšininkai. Jie ryškiai tryško noru atsitiesti šiose rungtynėse, laimėdami dvikovas tiek po savo, tiek po varžovų krepšiu. Tai atsispindėjo ir rungtynių protokole. Deja jie šį kėlinį vis tiek pralaimėjo trimis taškais 23:26. O prieš didžiąją pertrauką „Statybų vizija & LVA“ laiminėjo rezultatu 58:42.

Pirmosiomis trečiojo kėlinio minutėmis ir toliau dominavo šeimininkai. Jų pranašumas vis augo jis buvo pasiekęs 19 taškų. Deja, bet dar labiau padidinti atotrūkio nepavyko „Banga“ jį šiek tiek sugebėjo sumažinti ir kėlinį pralaimėjo 16 taškų skirtumu.

Viskas sprendėsi paskutiniajame rungtynių ketvirtyje. Lyderio vaidmens svečių gretose ėmėsi Mindaugas Daraškevičius. Jis vienas pelnė daužė varžovų gynyba, varžovai jį sugebėdavo sustabdyti tik pražangomis. Po tokių jo pastangų atsigavo ir jo komandos draugai, jie pataikė keletą tritaškiu ir švieslentėje jau degė rezultatas 98:96. Rungtynėse likus žaisti apie minutę atgijo intriga, tačiau taikliais baudos metimais šeimininkų krepšininkas Marius Petrauskas užtvirtino savo komandos pergalę 102:99,

Šeimininkų ekipoje geriausiai pasirodė Marius Petrauskas pelnęs 30 taškų.

Svečių ekipoje išsiskyrė Šarūnas Straševičius pelnęs 26 taškus.

Po rungtynių naudingiausias „Statybų vizija & LVA“ krepšininkas teigė, kad jiems dažnai nesiseka tokios dramatiškos varžybos, sunku sužaisti dėl susižaidimo stokos, bet lemiamu momentu šį kart sužaidėme gerai ir to pasakoje šventėme pergalę.

O „Bangos“ komandos treneris sakė, kad pirmasis kėlinys ir kelios arbitrų klaidos jiems sutrukdė laimėti šias varžybas.

Nesunki "Statybų vizija - LVA" pergalė (2009 balandžio 04 d., šeštadienis, 17:12 val.)Įtikinama "Statybų Vizija & LVA" pergalė namuose. (2008 gruodžio 17 d., trečiadienis, 21:51 val.)"Statybų Vizija & LVA" pasiekė nesunkią pergalę (2008 gruodžio 28 d., sekmadienis, 20:05 val.)"Statybų Vizija & LVA" iškovojo nesunkią pergalę (2009 vasario 22 d., sekmadienis, 18:01 val.)"Statybų Vizija - LVA" nugalėjo "ARV" ekipą (2009 vasario 25 d., trečiadienis, 23:01 val.)"Statybų vizija LVA" palaužė 'Kėdainius" (2008 lapkričio 09 d., sekmadienis, 21:27 val.)"Statybų vizija - LVA" sėkmingai pradėjo II turą (2009 sausio 11 d., sekmadienis, 22:08 val.)"ARV" nesunkiai palaužė "Statybų vizijos & LVA" pasipriešinimą (2009 sausio 26 d., pirmadienis, 23:20 val.)"Statybų vizija & LVA" sutriuškino "Krepsinis.net" (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 22:44 val.)Nesunki "Autofanu" pergalė (2008 gruodžio 14 d., sekmadienis, 20:48 val.)