STATYBŲ VIZIJA & LVA vs AUTOFANAI (90:76)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 sausio 11 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ LVA sporto salė, Tilžės g. 16, Kaunas LT-47181

"Statybų vizija - LVA" sėkmingai pradėjo II turą

2009 sausio 11 d., Sekmadienis, 22:08 val., peržiūros: 3532

Šį vakarą, "LVA" salėje, salės šeimininkai "Statybų vizija – LVA" priėmė "Autofanų" ekipą. Nuo pirmų minučių iniciatyvą laikę savose rankose, šeimininkai sugebėjo nepasiduoti iki galo – jie pralošė tik ketvirtajį kėlinį, tačiau to buvo per maža, kad svečiai nugalėtu. Taigi "Statybų vizija – LVA" šventė pirmają pergalę antrajam ture rezutlatu 90:76.

Rungtynių pradžia vyko vangiai. Vis dėlto šaltis, ir kiek epr trumpas apšilimas padarė įtaką abiems komandoms. Nutirpus trečdaliui kėlinio skirtumas tarp komandų tebuvo 4 taškeliai – 7:3. Tuomet aikštelėje pasirodė aktyvesnis žaidimas. Sėkmingai apsigindami, bei nusirinkdami kamuolius po savuoju krepšiu "Statybų vizija – LVA" žaidėjai nesunkiai rinko taškus – likus kelioms minutėms iki kėlinio galo skirtumas jau buvo 9 taškai ( 17:8 ). Per likusį laiką komandos dar apsikeitė keliais taikliais metimais ir nuėjo ilsėtis esant rezutlatu 21:12.

Antrajį ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo šeimininkai – laimėta atkarpa 7:4 padidino jų persvarą jau iki 12 taškų. Neatsiliko ir svečiai, iškart suregzdami kelias sėkmingas atakas be atsako ir aplygindami rezultatą iki 6 taškų deficito. Skirtumas tarp komandų dar kartelį šoktelėjo iki 11, bei nukrito iki 4 taškų, tačiau paskutines atakas sėkmingai surengę šeimininkai sugebėjo pralaužti dviženklę persvarą – kėliniui pasibaigus skirtumas tarp komandų buvo 10 taškų ( 39:29 ).

Trečiajį kėlinuką šeimininkai pradėjo keturiais taškais be atsako, o jau po dviejų minučių jie padidino savo pranašumą iki 16 taškų. Tuomet sekmė nusišypsojo "Autofanams" – įmetę 3/4 tritaškisu metimus, ir surinkę 15 taškų jie sugebėjo sumažinti skirtumą iki 7 taškelių, tačiau atsigavę "Statybų vizija – LVA" žaidėjai parodė, kas čia šeimininkai – per likusį laiką jie sugebėjo įmesti 15 taškų, tuo tarpu priešininkams leisdami pelnyti vos 2 taškelius. Padidinę pranašumą iki 20 taškų "Statybų vizija – LVA" žaidėjai jau galėjo pradėti svajoti apie pergalę.

Paskutinį kelinį vėl gi sėkmingiau pradėjo šeimininkai. 5 taškai ir tarp komandų jau 25 taškų skirtumas. Praėjus trims minutėms svečiai sugebėjo sumažinti skirtumą iki 23 taškų, ir tuomet sekė jų laimės minutės – netaiklūs priešininikų metimai, bei didelis klaidų skaičius suteikė jiems galimybę pelnyti 12 taškų be atsako. Jiems pavyko sumažinti skirtumą iki 11 taškų, tačiau tuomet pristigo laiko. Sėkmingai užbiagę kėlinį tolimu tritaškiu metimu šeimininkai dar pasididino persvarą iki 14 taškų, taip laimėdami rungtynes rezultatu 90:76.

Naudingiausiu žaidėju šiose rungtynėse tapo "Statybų vizija – LVA" lyderis D.Baltušis – žaidėjas pelnė 29 taškus, bei susirinko 34 naudingumo balus.

"Statybų Vizija - LVA" nugalėjo "ARV" ekipą (2009 vasario 25 d., trečiadienis, 23:01 val.)"Statybų vizija - LVA" nesunkiai įveikė "Atletą" (2008 lapkričio 11 d., antradienis, 23:15 val.)"Statybų vizija & LVA" sutriuškino "Krepsinis.net" (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 22:44 val.)"Statybų Vizija & LVA" pasiekė nesunkią pergalę (2008 gruodžio 28 d., sekmadienis, 20:05 val.)"Statybų Vizija & LVA" įrodė pranašumą prieš "BC Spurtas" (2008 gruodžio 05 d., penktadienis, 21:27 val.)Nesunki "Statybų vizija - LVA" pergalė (2009 balandžio 04 d., šeštadienis, 17:12 val.)"Statybų vizija - LVA" neatsilaikė prieš "Bangos energetika - Diremta" ekipą (2008 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)"Statybų Vizija & LVA" iškovojo nesunkią pergalę (2009 vasario 22 d., sekmadienis, 18:01 val.)Sunki "Statybų vizija & LVA" pergalė (2009 vasario 15 d., sekmadienis, 19:53 val.)"Statybų vizija LVA" palaužė 'Kėdainius" (2008 lapkričio 09 d., sekmadienis, 21:27 val.)