Kauno švara vs 7bet x Reunion (88:86)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 vasario 23 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Kauno Švara“ išbarstė milžinišką persvarą ir vos išsaugojo pergalę

2023 vasario 23 d., Ketvirtadienis, 23:12 val., peržiūros: 441

Vasario 23 dieną, 21:15 val., Kauno Švaros sporto salėje, susitiko "I" lygos komandos "Kauno Švara" (šeimininkai) ir "7bet x Reunion" (svečiai). Šeimininkai nuostabiai pradėjo rungtynes ir dar pirmoje susitikimo pusėje susikrovė daugiau nei 20 taškų persvarą. Vis tik "7bet x Reunion" nenuleido rankų, sugebėjo atsitiesti ir išlygino rezultatą. Likus žaisti dvi sekundes "Kauno Švarą" išgelbėjo taiklus V. Gadliausko dvitaškis. Rungtynės baigėsi rezultatu 88:86 (26:10, 18:21, 24:25, 20:30).

Rungtynių pradžia tiesiog tragiškai susiklostė "7bet x Reunion" ekipai, svečiai prametė viską ką tik galėjo, o "Kauno Švara" puikiai išnaudojo savo galimybes ir tolo. Skirtumas vienu metu perkopė 20 taškų ribą. Prieš ilgąją pertrauką "7bet x Reunion" kiek priartėjo 44:31.

Po ilgosios pertraukos žaidimas vyko lygiai, komandos daugiau dėmesio skyrė puolimui, o intriga sugrįžo ketvirtame kėlinuke. Svečiai pademonstravo didelį kovingumą, bei sugebėjo išlyginti rezultatą. Tačiau paskutiniu šansu sugebėjo pasinaudoti "Kauno Švara" ir tikslus dvitaškis leido jiems pasiekti pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 88:86.

Vytautas Čepas

„Kauno švara“ iškovojo lengvą pergalę (2023 sausio 19 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)„Kauno švara“ turėjo kiek pavargti, kad iškovotų pergalę prieš „LSU“ (2023 vasario 06 d., pirmadienis, 18:36 val.)„7bet x Reunion“ pasiekė įtikinamą pergalę (2022 lapkričio 20 d., sekmadienis, 18:56 val.)„Kautech“ privertė „Kauno švara“ ekipą patirti pirmą pralaimėjimą (2023 sausio 29 d., sekmadienis, 21:46 val.)Kauno švara ‒ I lygos trečiosios vietos nugalėtojai (2023 gegužės 13 d., šeštadienis, 11:04 val.)Puikiai lemiamą ketvirtį sužaidusi „7bet x Reunion“ ekipa iškovojo pergalę (2022 lapkričio 13 d., sekmadienis, 20:25 val.)Lemtingas J.Tumpos metimas išplėšė „Kauno švarai“ pergalę. (2022 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 23:56 val.)Įtemtose rungtynėse: „Kauno švara“ pergalė prieš „GZP“ (2022 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)I lygoje: užtikrinta Kauno „Švara“ pergalė prieš LSU (2023 kovo 28 d., antradienis, 21:44 val.)I lygoje: užtikrinta Kauno „Švara“ pergalė prieš „GZP“ (2022 gruodžio 18 d., sekmadienis, 22:02 val.)