GZP vs Kauno švara (90:92)I lyga » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2023 gegužės 12 d., Penktadienis, 18:40 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Kauno švara ‒ I lygos trečiosios vietos nugalėtojai

2023 gegužės 13 d., Šeštadienis, 11:04 val., peržiūros: 435

Gegužės 12-osios vakarą, Kauno Žalgirio krepšinio akademijos sporto salėje vyko I lygos finalai. Dėl trečiosios vietos susikovė GZP ir Kauno švaros ekipos.

Finalų jaudulys nepaveikė krepšininkų, todėl komandos iškart kibo viena kitai atlapus. Kauno švara žaidimą grindė prasiveržimais, todėl daugumą taškų surinko iš dvitaškių zonos. GZP taktika buvo priešinga. 5 atkovoti kamuoliai puolime leido pataikyti daugiau tritaškių metimų. Po pirmojo kėlinio 22-21 pirmauja Kauno švara. Po dviejų minučių pertaukos vaizdas aikštelėje pasisuko priešinga linkme. Dabar Kauno švara dominavo atkovojant kamuolius. 7 taškai antru bandymu ir komandinis žaidimas leido vėl įmesti 22 taškus per kėlinį. O GZP įkrito į duobę. Prastas pataikymas lėmė, jog varžovai pabėgo. Vienintelis komandą tempė J.Pileckas. Vos 5 minutes žaidęs atakuojantis gynėjas iš 16 komandos taškų surinko 10. Po dviejų kėlinių Kauno švara įgijo 7 taškų persvarą 44:37.

Po ilgosios pertraukos GZP atrado naują lyderį. M. Namiko 11 taškų iš 21 leido šiek tiek sumažinti Kauno švaros pranašumą. Ketvirtajame kėlinyje GZP kilo į lemiamą mūšį ir atrado dar vieną lyderį. E.Seniūnas metė beveik be klaidų (10taškų). Tačiau Kauno švara nesiruošė atiduoti bronzinio medalio, todėl kova tik dar labiau paaštrėjo. Praėjus 4-ioms minutėms lemiamame kėlinyje, GZP išlygino rezultatą ir prasidėjo tikrieji amerikietiški kalneliai. Kauno švara iškart atsakė taikliais metimais ir rezultatas vėl +7 Švaros ekipos naudai. GZP ekipai vėl sumažinus atsilikimą iki -2 jau atrodė, jog nieko daugiau išpešti nebepavyks, nes likusios 13 sekundžių priklausė Kauno švaros ekipai. Tačiau įvyksta pats blogiausias scenarijus Kauno švarai. Justinas Pileckas perima kamuolį, o Švaros centras užsidirba nesportinę pražangą. Kadangi šiame sezone lemiamų baudos metimų J.Pileckas metė daugybę, tik dar kartą įsitikinome, jog gynėjo venomis teka ledinis kraujas. 82:82 ir keliaujame į pratesimą. Taškas į tašką vykusiame pratesime nugalėjo taiklesnė komanda. Kauno švaros gynėjas V.Gadliauskas prametė tik vieną metimą ir ištempė komandą ant bronzinio laiptelio. Trileris baigėsi rezultatu 90:92 (21:22, 16:22, 21:19, 24:19, 8:10) Kauno švaros naudai.

11 atk. kam.

„Kauno švara“ iškovojo lengvą pergalę (2023 sausio 19 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)„Kauno švara“ turėjo kiek pavargti, kad iškovotų pergalę prieš „LSU“ (2023 vasario 06 d., pirmadienis, 18:36 val.)7Bet x Reunion pergalė ‒ užtikrinta vieta finale (2023 balandžio 18 d., antradienis, 22:14 val.)„Kautech“ privertė „Kauno švara“ ekipą patirti pirmą pralaimėjimą (2023 sausio 29 d., sekmadienis, 21:46 val.)I lygoje: užtikrinta Kauno „Švara“ pergalė prieš LSU (2023 kovo 28 d., antradienis, 21:44 val.)Įtemtose rungtynėse: „Kauno švara“ pergalė prieš „GZP“ (2022 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)„Kauno Švara“ išbarstė milžinišką persvarą ir vos išsaugojo pergalę (2023 vasario 23 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)I lygoje: užtikrinta Kauno „Švara“ pergalė prieš „GZP“ (2022 gruodžio 18 d., sekmadienis, 22:02 val.)„LSU“ nepasipriešino „Kauno švaros“ ekipai (2023 sausio 12 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)„Kautech“ I lygos pusfinalį pradėjo pergale prieš „GZP“ (2023 balandžio 17 d., pirmadienis, 22:14 val.)